logo

Altınöz; “CHP PKK’nın Umut Işığı”

ALTINÖZ: MUHALEFETİN CİDDİYE ALINMASI İÇİN ÖNCELİKLE CİDDİ İŞLER YAPMASI LAZIM

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Cumhuriyet Halk Parti Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır’ın yapmış olduğu yazılı basın açıklamasına ilişkin bir basın açıklaması yayımladı. AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz CHP İl Başkanı Çakır’ın söylemlerini eleştirerek yanıt verdi.

Muhalefetin ciddiye alınması için öncelikle muhalefetin ciddi işler yapması gerektiğini vurgulayan Altınöz, “Yatırım düşmanı, yaptırmayız partisi CHP, bugüne kadar yapılacak her hizmete karşı olmuşlardır, topluma faydalı bir şey üretmemişler, bir heykelin yapımına bile 2 sene uğraşan bir zihniyetin, bizlere yaptığımız ve yapımı devam eden hayal bile edemeyecekleri devasa projelerimizin akıbetini sorgulaması abes olmuştur.”

Altınöz, Türkiye’nin Cumhuriyet tarihinin en büyük eserlerine, hizmetlerine, yatırımlarına kendi dönemlerinde kavuştuğunu aktararak, şunları kaydetti:

“Sıkıntılarımız hala yok mu? Tabii var ama bu ülkede o sıkıntıları çözebilecek birikime, iradeye, inanca, azme, hazırlığa yine biz sahibiz. Salgın döneminde sizler de şahit oldunuz. Bırakınız geri kalmış veya gelişmekte olan ülkeleri, gelişmiş ülkeler bile salgının yol açtığı sonuçlar karşısında çaresiz kalırken, biz Türkiye’yi sağlıkta ve her alanda en ileriye taşıdık.

 “Biz 20 Yıldır Bu Ülkede Eserlerimizle Hizmetlerimizle Yatırımlarımızla Konuşuyoruz”

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi 150 yataklı ek binası ile ilgili çalışmlar devam etmektedir, 5000 Evlere yapılacak hastanesinin ihalesi yapıldı kısa sürede yapımına başlanacaktır. Eskipazar Devlet Hastanesi ile ilgili yaşanan toprak kayması ve heylan ile iligli Sağlık Bakanlığı teknik çalışmlar yaptırılmış hastane kurtarılabilecek bir durumdaysa kurtarılacak yoksa biz Eskipazarı hastanesiz koymayız yenisini de kısa sürede yaparız bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ovacık ilçemizde hastane inşaat çalışmalarımız başlamıştır. Karabük’e eğitimden sağlığa, ulaşımdan sanayiye kadar her alanda ihtiyaç duyduğu yatırımlar ve hizmetler yapılmış ve yapılmaya devam edilmektedir.

İnsanlarımıza imkân oluşturan, refahı ve adâleti tesis etmek için çaba gösteren, yeni fırsatlar arayan bir anlayış içerisindeyiz. Şehrimizin tanıtımı, yatırım yapılan bir şehir olması, ihracat yapması, toplumsal bütünlüğünü koruması, sosyal yapısının güçlenmesi gibi her konuda gayret gösteriyoruz.

“AK Parti Döneminde Yapılan Asfaltın Yamasını Bile Yapamıyorsunuz”

Siz Safranbolu’da ne yapıyorsunuz AK Parti döneminde yapılan asfaltın yamasını bile yapamıyorsunuz. Belediyecilikten anladıkları Camii çıkışı simit dağıtmak, serada sebze yetiştirmek. Bunlar Safranbolu ilçesine ne kazandırdılar. Biz yapılamaz denilen yaklaşık 60 milyon maliyetli artıma tesisini Safranbolu’ya Kazandırdık.

“KARDEMİR Kavşak Projesi Çalışmaları Devam Ediyor”

KARDEMİR Kavşak Projesi devam ediyor. Projenin yapımına başlandıktan sonra çıkabilecek her türlü engel titizlikle inceleniyor. Kavşak projesi yapılacak yerden geçen dere, boru hatları ve elektrik, doğalgaz hatlarının deplasesi ihalesi yapılan bu işte gecikme olmuştur, başkaca bir sebep yoktur. Bu konun sıkı takipçisiyiz.

“Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı”

3 yıldır kendi sıcak asfaltını üreten ve 3 yıl içerisinde 300 km’ye yakın sıcak asfaltı köy yollarına seren Karabük İl Özel İdaresi bayramdan önce Burunsuz Köyü ile sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Bu yıl 100 km’ye yakın sıcak asfaltı merkez ilçe dahil olmak üzere diğer ilçe köy grup yollarımıza sererek çalışmalarına devam edecek. Tabi CHP İl Başkanı köyleri ziyaret etmediği için bunları bilmez.”

“CHP Tarihi Boyunca Darbelerin Savunucusu Olmuştur”

Altınöz, CHP İl Başkanı Çakır’ın “CHP ne sınır kapılarında davullu zurnalı terör örgütlerini karşılattırmış ne de dün “hasretiz dön ne olur” dedikleri Fetullahçı (FETÖ) Terör örgütleri ile kol kola yürümüştür” sözlerini sert bir dille eleştirdi.

Altınöz, “Cumhurbaşkanımız, muhtıraları kâğıt parçasına çeviren, her türlü vesayeti milletimizin üzerinden söküp atan siyasetlere liderlik etmiştir. Darbe girişiminin olduğu 15 Temmuz gecesi ölüme karşı milletimizle beraber yürümüş bir liderdir. O gece darbecilerin en büyük hedefi Cumhurbaşkanımızdı. FETÖ doğrudan Cumhurbaşkanımızın ve ailesinin hayatını hedef almıştı. Genel Başkanları 15 Temmuz gecesi darbecilerin yol vermesiyle kaçtı.

Bizler tankların arasından yol verilen, TV karşısında kahvesini yudumlayıp darbenin sonuçlanmasını bekleyen liderin değil; gecesini gündüzünü katarak milletini muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak için uğraşan liderin neferleriyiz.

“CHP PKK’nın Umut Işığı”

CHP ve müttefikleri PKK ve FETÖ tehdidini görünmez kılmak için uğraşıyorlar. Uğraşmaya devam etsinler. Kimlerin kimlerle birlikte olduğunu bu milletin görmesi çok önemli. Bu millet, kendi canına, namusuna, bugününe, yarınına göz koyan bu cani terör örgütlerini kayırmaya çalışanları biliyor. CHP, HDP, FETÖ’nün, PKK’nın son umuduna dönüşmüş durumdasınız. Ne acı.

Bu ülkede kardeş kanı dursun ben baldıran zehirli içmeye razıyım diyerek yapılan ancak can simidiniz HDP’nin provokasyonları sonucu akamete uğrayan süreç kapanmıştır. Ancak sizler şu an bu zihniyet ile kol kola el ele geziyor bu milletin milli ve manevi değerlerini hiçe sayıyorsunuz ne uğrana? Siyasi gelecek kaygılarınız gözünüzü kör etmiş.”

Vatandaşların her zaman hizmetinde olduklarını, gönülden gönüle köprüler kurduklarını söyleyen Altınöz sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biz Kendi İşimize Bakacağız”

Biz kimin ne dediğine bakmayacağız. Biz kendi işimize bakacağız. Biz derdi millet olan, derdi insan olan, ülke olan, hizmet eseri ve yatırım olan bir partiyiz. İnşallah 2023’te halkımızın karşısına bu anlayışla çıkacağız.

“Biz Hiçbir Zaman Vatandaşımızın Kapısına Seçimden Seçime Giden Bir Parti Olmadık Olmayacağız”

AK Parti, siyaseti gelip geçici kazanımlar veya bireysel çıkarlar için değil, bir dava uğruna yapanların partisidir. Bizim davamız da önce hakkın rızasını sonra da milletin hayır duasını kazanmaktır.”

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Cumhuriyet Halk Parti Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır’ın yapmış olduğu yazılı basın açıklamasına ilişkin bir basın açıklaması yayımladı. AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz CHP İl Başkanı Çakır’ın söylemlerini eleştirerek yanıt verdi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ