logo

Altınöz; Her Zaman Yanınızdayız

AK Parti Teşkilatı İşitme Engelliler Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımı’yla Bir Araya Geldi

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve AK Parti Karabük teşkilatı Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven’le birlikte, 1,5 aydır Karabük’te kamp yapan Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımı’yla bir araya geldi.

Türkiye İşitme Engelliler Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımı 23 Eylül-2 Ekim tarihlerinde İtalya’da yapılacak Dünya Şampiyonasına Karabük’te hazırlandı.

Milli Takım Antrenörü Osman Çarkçı ve Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımı’na başarılar dileyen AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “Dualarımız ve her türlü desteğimizle her zaman sporcularımızın yanındayız. Gereken tüm desteği vermeye devam edeceğiz.

İtalya’da düzenlenecek olan İşitme Engelliler Dünya Şampiyonasında sporcularımız şanlı Ay Yıldızlı Bayrağımızı göndere çekip bizleri tekrar gururlandıracak. Sporcularımızı, antrenörlerini ve ailelerini şahsım ve teşkilatım adına tebrik ediyor, başarılar diliyorum.’’ dedi.

Daha önce de dünya şampiyonluğu yaşadıklarını, İtalya’ya şampiyon olarak gideceklerini vurgulayan Milli Takım Antrenörü Osman Çarkçı, hazırlık kampındaki ev sahipliğinden dolayı Karabük halkına teşekkür etti. Milli takım kafilesi 20 Eylül’de İtalya’ya gidecek.

AK Parti Teşkilatı İşitme Engelliler Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımı’yla Bir Araya Geldi

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ