Hoşgeldiniz  

Altınöz: “Karabük ve ilçelerinde adaylar çıkartacağız.”

Okan Küçük | 29 Eylül 2018 | Genel A- A+

              AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, İl Başkanı İsmail Altınöz’ün de katılımıyla basınla bir araya geldi. 
              Safranbolu’da düzenlenen toplantıda konuşan İl Başkanı İsmail Altınöz, 3 aylık yaz dönemi içerisinde milletvekilleri ile birlikte halkın yanında olduklarını söyleyerek, bir ekip olarak önlerinde yapılacak olan yerel seçimlerde teşkilat olarak güçlü bir şekilde çıkacaklarını kaydetti. 

                 ALTINÖZ: ” GENEL MERKEZİN KARABÜK2TEKİ BAZI ÇALIŞMALARINDAN BİZİM BİLE HABERİMİZ OLMAYACAK”

                 Altınöz, “ Yerel seçimlerde parti olarak il ve ilçelerde adaylarımız çıkacak. Genel merkez yerel yönetimlerden gelen 4-5 kişilik ekip çarşı ve pazarda halkımıza esnafımızla sohbet edecek. Onların bu çalışmalarından bizim bile haberimiz olmayacak. Bu denli titiz bir çalışma var. Onların söylediği ve bizim söylediklerimiz saha çalışmasında örtüştüğünde hızlı bir şekilde adaylarımız açıklanacak. Cumhurbaşkanımız ifade etti, teşkilatlarımızda il ve ilçe başkanımız ben aday adayıyım diye çıkmayacak. Genel merkezimizin çalışma sonrası ihtiyaç varsa çık denilirse çıkılacak.” dedi. 

       ALTINÖZ: ” ADAYLIK SÜRECİ BAŞLAMADAN ADAYLIK AÇIKLAMASI YAPANLARI BASIN ARACILIĞIYLA UYARIYORUM.”

        Altınöz ayrıca daha adaylık süreci başlamadan  ortaya çıkıp adaylık açıklaması yapanlar var. Onlarla ilgili de notlarımızı alıyoruz, bu tarz şeyler etik kurallara uymayan, yakışmayan davranışlar. Adaylık süreci başlamadan basına çıkıp adaylık açıklaması yapanları da basın aracılığıyla uyarıyorum. Bu konuda aldığımız notlar ve oluşturduğumuz rapor  gerekli yerlere de iletilecektir, dedi.

Safranbolu’da gece yarısı cesedi bulundu.

Güneş: “Kardemir diğer işçileri de peyder pey alacaktır.”

Ünal: “KARDEMİR’DE bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek lazım.”

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle