logo

Altınöz’den Babalar Günü Mesajı

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. AK Parti Karabük İl Başkanı Altınöz, sadece bu anlamlı günde değil, her zaman babaların gönüllerinin hoş tutulması, saygı ve sevginin en güzel şekilde gösterilmesini isteyerek, hayatı boyunca maddi manevi bütün imkanlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan tüm babaların Babalar Günü’nü kutladı.

AK Parti İl Başkanı Altınöz, Babalar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, millet olarak bizi biz yapan en önemli unsurlardan birinin de sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısı olduğunu belirtti. Babaların, bu güçlü yapının temel direği olduğunu vurgulayan AK Parti İl Başkanı Altınöz, şunları kaydetti:

“Hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandıran babalarımız, aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler.

Yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, ailenin mutluluğu için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan babalarımız, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf etmektedirler. Elbette bizler de sadece bu anlamlı günde değil, her zaman onların gönüllerini hoş tutmalı, saygı ve sevgimizi en güzel şekilde göstermeliyiz.

Hayatı boyunca maddi manevi bütün imkanlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum.”

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ