logo

Altınöz’den, Uzunoğlu Değerlendirmesi

Ak Parti İl Başkanı İsmail Altınöz; Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Uzunoğlu’nun önümüzdeki kongre da aday olmayacağını açıklmasının ardından kendisine bugüne kadar yaptığı himetlerden dolayı teşekkür etti. Altınöz; “7. Olağan Merkez İlçe Kongresinde aday olmayacağını açıklayan Merkez İlçe Başkanımız Osman Uzunoğlu’na bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, hem siyasi hem de iş hayatında kendisine başarılar dilerim. Merkez İlçe Başkanımız Osman Uzunoğlu ile birlikte bu kutlu yürüyüştü yine birlikte yürüyeceğiz, çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda birlik ve beraberlik içinde hizmete devam edeceğiz.” ifadelerinde bulundu.

Bu davaya, bu ülkeye, bu partiye hizmet eden herkesten Allah razı olsun. Bu bir bayrak yarışıdır. Hedefimiz ülkemizi daha iyi yerlere taşımak. 2023, 2053, ve 2071 hedeflerine taşımak. Hep birlikte inşallah ülkemizi ve Karabük’ümüzü en iyi yerlere taşıyacağız.
20 Eylül 2020 Pazar günü gerçekleştireceğimiz 7. Olağan Merkez İlçe Kongremizin şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Bu davaya, bu ülkeye, bu partiye hizmet eden herkesten Allah razı olsun. Bu bir bayrak yarışıdır.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ