logo

Anaokulu Müdürleri ile İstişare Toplantısı Düzenlendi

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ ve Temel Eğitim Şube Müdürü Ahmet KABADAYI ile Merkez ve Safranbolu Anaokulu Müdürlerinin katılımıyla Müdürlük toplantı salonunda toplantı düzenlendi.

Toplantıda İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ “COVİD-19 Salgını dünyaya ve ülkemizi tehdit etmeye devam ediyor. İlimizdeki tüm okul ve kurumlarımız bu dönemde çalışmalarını yerine getirerek “Okulum Temiz” belgelerini aldılar. Bu belge aynı zamanda bir güvenlik belgesidir. Anaokullarımızda yüz yüze eğitime başlandı “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme” Kontrol Kılavuzunda belirtilen uygulama çalışmalarını yerine getiren Anaokullarımız yüz yüze eğitime geçtiler. Siz değerli idareci, öğretmen ve personelin burada önemli rolü var, Salgından dolayı bazı velilerimiz çocuklarını anaokullarına göndermekte tereddüt yaşıyorlar ve göndermek istemiyorlar onların bu kararına saygı duyuyoruz ve bu konu ile alakalı uzaktan eğitimler EBA ve TRT EBA TV üzerinden verilmeye devam ediyor. Uzaktan eğitim faaliyetleri kapsamında öğrencilerimizin derslerine ara sıra misafir olup onları yakından takip ediyoruz. Onların daha iyi bir eğitim alabilmeleri, temiz bir ortamda eğitim görmeleri maske, dezenfektan, sosyal mesafe kurallarına uyum çerçevesinde kendilerini güvende ve daha iyi hissetmeleri için büyük bir gayretle çalışıyoruz. Tabi burada siz yönetici, öğretmen, personel ve velilerimizin üstlendiği görevin zorluğunu da biliyoruz.  Hepinize üstün gayretinizden dolayı teşekkür ediyor başarılar diliyorum.” dedi ve toplantıya katılan yöneticilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ ve Temel Eğitim Şube Müdürü Ahmet KABADAYI ile Merkez ve Safranbolu Anaokulu Müdürlerinin katılımıyla Müdürlük toplantı salonunda toplantı düzenlendi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ