Hoşgeldiniz  

Andrei Şaguna Üniversitesi’nden Rektör Polat’a Ziyaret

Okan Küçük | 19 Aralık 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Romanya’da bulunan Andrei Şaguna Üniversitesi’nin Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Aurel Papari ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Andra Seceleanu, Rektör Prof. Dr. Refik Polat’ı makamında ziyaret etti. 

Prof. Papari, ziyarette yaptığı açıklamada misafirperverliklerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Refik Polat’a teşekkür ederek, Karabük Üniversitesi ile Andrei Şaguna Üniversitesi arasındaki ilişkileri geliştirmek istediklerini ifade etti.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ise kendisini ve Karabük Üniversitesi’ni ziyaretlerinden dolayı Prof. Papari ve Prof. Seceleanu’ya teşekkür ederek, iki üniversitenin ikili iş birliğini geliştirmek adına hem fikir olduklarını ve bu konuda çalışma yaparak kısa zamanda sonuca ulaşmak istediklerini söyledi.

 

Ziyaret sırasında Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Güneş, Prof. Dr. Mustafa Yaşar, Prof. Dr. İbrahim Kürtül ile Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Oya Çepni Önalan da hazır bulundu.

Karşılıklı hediye takdiminin ardından konuklar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar eşliğinde Ay Yıldızlı Stadyumu, Kütüphaneyi, Demir Çelik Enstitüsü’nü ve bazı fakülteleri ziyaret etti.

 

 

 

FERUDUN TANKUT, İDDİALARI CEVAPLADI.

“Haftaya Başlangıç” Toplantıları Devam Ediyor

BİRLEŞİK METAL İŞ SENDİKASI, KARABÜK’TE…

REFİK POLAT’IN;  İLK UYGULAMALARINDAN BİRİ…

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle