Hoşgeldiniz  

Apartmanın çatısına yıldırım düştü

Okan Küçük | 24 Temmuz 2018 | Genel A- A+

              Karabük’te 4 katlı bir apartmanın çatısına yıldırım düştü. 
            Olay, saat 13.30 sıralarında Safranbolu ilçesinde meydana geldi. Sabah saatlerinde başlayan yağmur şiddetini arttırınca 4 katlı bir apartmanın çatı katına düşen yıldırım sonucu bacalardan biri yıkıldı. Yıldırımın düşmesiyle birlikte çatıdaki bazı kiremitler apartmanın bahçesinde bulunan mobilya arabasının yanına düştü. Herhangi bir can kaybı yaşanmazken, apartmanın elektrik sigortasının attığı ve araçların geçişi için kullanılan otomatik kapının arızalandığı belirtildi. 
Yıldırım düştüğü sırada dükkanda oturduğunu belirten Nihat Mesut, “Bir şimşek çaktı, büyük bir patlama oldu. Bizde korktuk, içeride zor durduk. Oturduğumuz yerden bir anda ayağa fırladık. Oysa apartmanın çatısına düşmüş. Çatıya düşme sonucu bacayı yıkmış. Biz ne olduğunu anlayamadık, bir anda oldu. Büyük bir felaketten kurtulduk yani” ifadelerini kullandı. 

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle