logo

Arslan“Karabük Boksun Önemli Merkezlerinden Biri”

 

17 – 21 Ocak 2022 tarihlerinde Aydın’da düzenlenen Okul Sporları A Gençler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda Karabük  Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi öğrencilerinden Emirhan Ünsal (71 kg) Türkiye üçüncüsü oldu.

Okul Sporları A Gençler Türkiye Ferdi  Boks Şampiyonası karşılaşmaları kıran kırana geçen maçlara sahne oldu. Şampiyona karşılaşmalarına ulusal seviyede 38 vilayetten toplam 220 boksör katılırken, Türkiye Boks Şampiyonası’nda Karabük’ü  temsilen 2  öğrenci boksörümüz katıldı. Şampiyona’da Emirhan Ünsal Türkiye 3.sü oldu.

            Şampiyonlar Yetiştiren Antrenör

Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde ve kendisine ait   Karabük Baykan Arslan Boks Okulu’nda şampiyonlar yetiştirmeye devam eden, Karabük’te boks sporunun gelişiminin öncüsü olan Antrenör Baykan Arslan, bugüne kadar 26 Türkiye Şampiyonu , 3 Avrupa şampiyonu ve  2 dünya ikincisi yetiştirdi.

Karabük’te boks sporuna verdiği emeklerle yeni nesilleri yetiştiren Arslan, sporcuların aldığı başarılarla Karabük’ü gururlandırmaya devam ediyor.

    Mehmet Mescier’e Teşekkür

17 – 21 Ocak 2022 tarihlerinde Aydın’da düzenlenen Okul Sporları A Gençler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası süresinde  öğrenci boksörlere sponsor olan   Mescier DÇ Şirketler Grubu Yöneticisi Mehmet Mescier’e de  teşekkür etti.

Arslan; “Bu çocuklar bizim çocuklarımız, Karabük’ün evlatları, altyapıdan yetiştirdiğimiz çocuklar. Aydın’daki Şampiyona’da öğrenci boksörlerimize sponsor olan Mescier DÇ. Yöneticisi Mehmet Mescier’e  gönülden teşekkür ediyorum. Karabük  boksunun gelişiminde bu tarz katkıların da önemli bir rolü var. Ben tekrar  Mehmet Bey’e teşekkür ediyorum. Karabük artık boksun önemli merkezlerinden biri haline gelmiş durumdadır.” Dedi.

 Aydın’daki Şampiyona da ,Karabük’te geleceğimizin teminatı gençlerimize destek veren Mescier DÇ. Yöneticisi ve Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier’e Karabük Farklı Gazete ve Karabük Ajans 78 olarak biz de teşekkür ederiz.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ