logo

Asfalt Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

Karabük’te asfalt çalışmaları mahalle, cadde ve sokaklardan sonra okullarda devam ediyor.

Asfalt çalışmalarını aralıksız devam Karabük Belediyesi, okullardan gelen talep doğrultusunda fırsat buldukça öğrencilerin eğitimlerini daha sağlıklı bir ortamda yapabilmesi amacıyla okul bahçelerinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan asfalt çalışmaları ile okul bahçelerinin daha düzgün olması, öğrencilerin daha rahat hareket etmesi çamur ve kirli ortamdan kurtulması hedefleniyor.

Yapılan asfalt çalışmaları ile okul bahçelerinin daha düzgün olması, öğrencilerin daha rahat hareket etmesi çamur ve kirli ortamdan kurtulması hedefleniyor.

Eğitimin her zaman için desteklenmesi ve geliştirilmesi gerektiğini vurgulayan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Eğitim ortamının rahat olması için belediye olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını ve bundan sonrası için de yapmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Vergili; “Çocuklarımızın teneffüslerde okul bahçesinde rahatça oynayabilmeleri için ekiplerimiz okul bahçelerinde asfalt çalışması yapıyor. Çocuklarımızın daha iyi koşullarda eğitim almaları, oyun oynamaları ve mutlu olmaları için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bizler geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza daha iyi bir ortamda eğitim sağlama gayreti içerisindeyiz” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ