Hoşgeldiniz  

“Asıl şükranı Karabüklü halkımıza borçluyuz. “

Okan Küçük | 29 Haziran 2018 | Genel A- A+

               AK Parti’den Karabük Milletvekili seçilen Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş mazbatalarını aldı. 
Karabük Adliyesi’nde düzenlenen Karabük Ağır Ceza Başkanı ve İl Seçim Kurulu Başkanı Beytullah Özer’in elinden mazbata ve belgelerini aldıktan sonra AK Parti AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, Karabük’te AK Parti olarak iki vekili meclise gönderme imkanı olduğunu ve Karabüklülere teşekkür ettiğini söyledi. 
        Güneş, verdikleri sözlerin takipçisi olarak, sözlerinin arkasında olacaklarını belirterek, “Çıkan sonucun ülkemize milletimize, memleketimize hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. Her birinizin zahmetleri oldu. Bu bir demokratik yarış oldu. Bu yarışta katkısı olan bütün basın mensuplarımıza, devlet yetkililerimize, sandık sonucunda sayım esnasında emeği gayreti geçen kardeşlerimize şükran borçluyuz. Asıl şükranı Karabüklü halkımıza borçluyuz. Çok büyük bir katılım gerçekleşti. Bu seçim yarışında gayet medeni ölçüler içerisin kırgınlık, dargınlık olmadan bir yarışın olması sevindiricidir” dedi. 

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle