Hoşgeldiniz  

Ata Sporu Bilek Güreşinde Artık Karabük de Söz Sahibi

Okan Küçük | 15 Aralık 2017 | Genel A- A+

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness, Bilek Güreşi Federasyonu ve Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü işbirliğiyle, toplamda 53 ilden 113 kulüp, 800’e yakın sporcunun katıldığı, Türkiye’nin gençler kategorisinde en kapsamlı Bilek Güreşi yarışması olma özelliğini taşıyan ”5. Türkiye Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması” Ankara’da büyük bir coşkuyla tamamlandı.

“Güçlü Bilekler Güçlü Nesiller” parolasıyla yapılan yarışmalarda, sporcular sağ kol ve sol kol olmak üzere 2 ayrı kategoride yarıştı. Engelli sporcuların da katılma fırsatı bulduğu yarışmada heyecanlı anlar yaşandı.

Karabük’ten Türkiye 3. sü

Karabüklü sporcuların da yer aldığı müsabakalarda ciddi başarılar elde edildi. 5. Türkiye Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması’nda Karabük Genç Eksen Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü sporcusu ve Safranbolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi İbrahim İleri 55 kiloda sağ kolda Türkiye 3. sü oldu. Ayrıca 2 Karabüklü sporcu Türkiye 6. lığını elde etti. 9 sporcuyla yarışmaya katılan Karabük Genç Eksen Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü 113 spor kulübü içinde takım olarak Türkiye 22. si oldu.

 

Lazer Işını Üretilen Projeye TÜBİTAK’tan Ödül

Sağlık Hizmetleri MYO Öğrencilerinden “Atıksız Yaşam” Sergisi

Karabük’te Kaçak Kazı Yapan 4 Kişi Suçüstü Yakalandı

Cinayetten Aranan Zanlı Yakalandı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle