Hoşgeldiniz  

ATATÜRK HEYKELİNE” EŞŞEK HEYKELİ” DİYEN VATANDAŞA SUÇ DUYURUSU       

Okan Küçük | 04 Nisan 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

    

                Karabük Demir Çelik Fabrikaları A.Ş’nin (KARDEMİR) temelinin atılması ve Karabük’ün kuruluşunun 81. yıl dönümü kutlamalarında Karabük Belediye Başkanlığı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığı işbirliğinde yapımı tamamlanan Atatürk Heykelinin,düzenlenen törenle açılışı yapıldı.

                      Kent Meydanında düzenlenen törene Vali Kemal Çeber, Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Ordu Milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Ankara-Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca,  KBÜ. Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, belediye başkanları, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

          İşte bu açılışın ardından  iddiaya göre Safranbolu’da esnaflık yapan bir vatandaş, sosyal medyadaki hesabından yaptığı bir paylaşımda “CHP daha nereye EŞŞEK heykeli dikebiliriz diye düşünürken  ERDOĞAN Ve PUTİN , Akkuyu Nükleer Enerji Santralinin temelini attı. HEY YAVRUM HEY…” şeklinde   bir paylaşım yaptı.

             CHP Karabük İl Başkan Yardımcısı Yaşar Koç, ilgili paylaşım konusunda   bir dilekçe yazarak Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

                   Koç dilekçesine “ paylaşım açıkça,Ülkemizin kurucusu büyük önder ve  Devletimizin ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’e ve ana muhalefet partisi Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve tüm vatandaşlarımıza açıkça hakaret içermektedir. Ayrıca paylaşım halkı kin, nefret ve düşmanlığa sevketmektedir. Anılan paylaşımı yapan ve beğenen şahıslardan şahsım adına,  Karabük İl Başkan Yardımcılığını yaptığım Cumhuriyet Halk Partisi Tüzel kişiliği adına ve tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları adına şikayetçiyim…” diyerek kamu davası açılmasını talep etti.

 Diğer taraftan ilgili paylaşımı yapan kişinin bir süre sonra aldığı tepkilerden dolayı paylaşımı sosyal medya hesabından kaldırdığı ve bir süre sonra o hesabı kapatıp ve hesap adını da Y… S… Ç… olarak değiştirdiği öğrenildi.

   YORUM KARABÜKLÜLERİN OLACAK…

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Atatürk heykeli konusuna açıklama geldi.

YORUM KARABÜKLÜLERİN…

CEO AYVAZ PARANIN ŞEYSİYMİŞ MEĞER, PSİKOLOĞU…

Karabük TSO’ya Sanayici Başkan Geliyor…

SAFRANBOLU 18 MART KENT PARKI NEREDE?

 

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle