Hoşgeldiniz  

Altıparmak, CHP Adayı mı ?

Okan Küçük | 03 Ocak 2015 | Arşiv


facebooktwitter
Okan Küçük
okanbatitv@hotmail.com

          14 Haziran 2015 Pazar günü yapılması beklenen Milletvekilleri  Genel Seçimleri öncesinde Karabük’te CHP’de  bir çok isim aday adayı olarak konuşulmaya başlandı.

        CHP’de aday adayları arasında konuşulan  isimler arasında  Cevdet Akay, Mustafa Akay , İsmail Yılmaz, Erdoğan Dinçel , Mustafa Eren, Erdal Demir, Mustafa Cıngıllıoğlu gibi isimler  var.

   Son günlerde CHP’den  ismi konuşulan bir diğer isim ise Dursun Altıparmak…

            Bilindiği gibi Altıparmak ismi  geçen yerel seçimlerde önce Ak Parti’den ardından da CHP’den geçmişti. Altıparmak, önce CHP ile bir görüşmesinin olmadığını söylemiş daha sonra ise CHP Genel Merkez ve CHP Karabük teşkilatıyla görüşmesi olduğunu ifade etmişti.

            2015 Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde yine CHP’den aday adaylığı noktasında Dursun Altıparmak ismi konuşulmaya başlandı.  Altıparmak’ın  şu an için herhangi bir partiden aday olmayacağını söylediği edindiğimiz bilgiler arasında…

     Ama  Altıparmak isminin CHP’nin bazı seçim anketlerinde  bulunduğu ve vatandaşın temayülünün yoklandığı da biliniyor…

        Diğer yandan,  CHP İl Başkanlığı görevini uzun yıllardır yürütmekte olan Bayram Karadağ’ın aday adayı olmayacağına,  Karadağ’ın kendi tercihi noktasında kesin gözle bakılıyor.Bu konuda Eskipazar temelli  bölgecilik noktasında başka  bir  olası adayın oylarının bölünmemesi gibi ayrı bir stratejinin yapıldığı iddiaları da kamuoyunda konuşulmaya başlandı.

merkezanigif

       Altıparmak’ın aday adaylığı noktasındaki durumu kimi kesimlerce beklenirken ,   anlaşılan Karadağ, aday adayı olmayıp  İl Başkanlığı görevini yürütmeye devam edecek… 

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle