logo

Aytaç’dan 2. yıl Mesajı

Eflani CHP İlçe Başkanı Ahmet Aytaç; ilçe başkanı olarak yola çıktıkları 2. yılın içine girdiklerini belirterek bir mesaj yayınladı.

Aytaç, mesajında Eflani’nin sorunlarını her platformda dile getirdiklerini, Eflani’deki suskun siyaset modelini bozdukları için istenmeyen adam ilan edildiklerini ve Eflani’nin çıkarları için mücadeleye devam edeceklerini söyledi.

Aytaç’ın ikinci yıl mesajının tamamı aşağıdadır.

“Hizmet Siyaseti İçin Çıktığımız Bu Yolda İkinci yıldayız.
Acısı ile tatlısı ile Eflani İlçe Teşkilatı olarak dopdolu bir yıl geçirdik.
Eflani’nin sorunlarını her platformda dile getirdik.
Öncelikle işe CHP Eflani İlce Teşkilatını ayağa kaldırarak başladık.
Daha önceki yıllarda sembolik hiç bir işe karışmayan hizmet üretemeyen halkın sorunlarını dile getiremeyen ve oy kaybı yaşayan bir Cumhuriyet Halk Partisi vardı.
Biz ve arkadaşlarımız el ele verdik yeni üyeler kaydettik. Parti binasına sahip çıktık bir çok eksiği tamamladık.
C.H.P Eflani Gazetesi çıkardık.
Eflani ve Karabük Basınında birçok sorunu gündeme getirdik. Karabük’te en çok konuşulan İlçe Başkanı olduk. Kendi çıkarımız için değil Eflani Halkının çıkarı için mücadele ettik.
Eflani de yıllardan beri gelen suskun siyaset modelini bozduğumuz için istenilmeyen adam ilan edildik. Ak partili arkadaşlar ve onların sözcülüğünü yapan imam ve okul müdürlerinin saldırılarına maruz kaldık.
Face hesaplarla ailelerimize kadar bel altı hakaretlere maruz kaldık ama yılmadık. Eflani’de kurulu düzene başkaldırdık. Yanlışa dur dedik. Eflaninin var olan kaynaklarını koruduk. Yetimin, garibin, esnafın, köylünün, çiftçinin yanında olduk onların sorunlarına çare olmaya çalıştık.
Hizmet siyaseti ile çıktığımız bu yolda doğrudan, adaletten şaşmadan Allah Rızasını gözeterek işimizi yapmaya devam edeceğiz. Açıktan veya doğrudan destek veren
Saygı Değer Eflani Halkına teşekkür eder onlara layık olmaya devam edeceğiz.
Eflani İlçe Teşkilatı olarak..
Başkan Ahmet AYTAÇ”

chp eflani ilçe başkanı ahmet aytaç 2. yıl mesajı

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ