Hoşgeldiniz  

Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı Yapıldı

Okan Küçük | 30 Ağustos 2019 | Genel A- A+

        Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Fuat Gürel Başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

      Vali Yardımcısı Barboros Baran, Başsavcı Vekili Cumhuriyet Savcısı Özkan Bayır, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Mustafa Kuraş, ilgili kurum ve sivil toplum kuruluş temsilcilerinin katıldığı toplantıda, özellikle gençlerin her türlü bağımlılık yapıcı maddeden uzak tutulması adına alınan ve alınması gereken tedbirler masaya yatırıldı.

    Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Gürel, bağımlılıkla mücadelede sadece kolluk kuvvetlerinin değil, tüm kamu kurum ve kuruluşlarının, STK’ların ve vatandaşların da taşın altına elini koyması gerektiğini ifade etti.

 Toplantıda, Bağımlılıkla Mücadele konusunda İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar hakkında Vali Gürel ve katılımcılara bilgiler verildi.

Bilgilendirmenin ardından bundan sonraki süreçte kurum ve kuruluşlarca alınacak koruyucu ve önleyici tedbirler ile yapılması gereken çalışmalar hakkında kararlar alınarak yürütülen faaliyetler hakkında bilgi verildi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle