Hoşgeldiniz  

Bahçeşehir Koleji 29 Ekim’i kutladı

Okan Küçük | 28 Ekim 2018 | Eğitim, Genel A- A+

             29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 95. Yıldönümünü Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsünde yapılan  etkinlikle coşku içinde kutlandı.

   Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarının şükranla anıldığı programa  öğrenciler,öğretmenler ve veliler katıldı. Cumhuriyet Bayramı kutlamasında başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşları ve şehitlerimiz adına bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.Saygı Duruşun ardından hep bir ağızdan İstiklal Marşı okundu.

    Daha sonra anaokulu, ilkokul, ortaokul  öğrencilerinden   görev alan sınıflar etkinliklerini sergiledi.Öğrencilerin okuduğu şiirler, orotoryo ve koro da seslendirilen marşlara  öğretmen ve veliler de eşlik etti.

          Okul öğretmenleri tarafından hazırlanan programa, öğrencilerin başarılı performansları imza atarken, program törene katılan öğrenci velileri tarafından büyük beğeni ile izlendi.

             Okul  Kurucu Müdürü Erdal Akıncı;  Bahçeşehir Okulları olarak Türkiye’nin her yerinde eğitim veren büyük bir kurum olmanın büyük bir sorumluluk yüklediğini söyledi. Türkiye Cumhuriyeti’ni geleceğe taşıyacak bir nesil yetiştirmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Akıncı; “Çocuklarımıza ve gençlerimize cumhuriyet değerlerini ve 21’inci yüzyıl becerilerini iyi öğretemezsek, gelişmiş ülkelerdeki eğitim düzeyini yakalayamazsak cumhuriyetimizi istenilen düzeye çıkaramayız. Ülkemizin ilerlemesinin ve zenginleşmesinin yolu eğitimden geçiyor. Her gün değişen ve gelişen eğitim sistemleri içinde standartlarımızı daha da yükseltmek ve ülkemizi geleceğin dünyasına taşıyacak gençler yetiştirmek, cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e sunacağımız en büyük armağan olacak.”dedi.

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle