Hoşgeldiniz  

Bahçeşehir koleji nitelikli eğitim hizmetlerine devam ediyor.

Okan Küçük | 07 Şubat 2019 | Eğitim, Genel A- A+

             Türkiye’nin eğitimdeki öncü kuruluşu  BUEK Karabük Bahçeşehir Koleji, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karabük Valiliği işbirliğiyle ilimiz için önemli bir çalışmayı gerçekleştiriyor.

    Konuyla ilgili bir açıklama yapan Karabük Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Erdal Akıncı: 10 Şubat Pazar günü, Eğitim Bilimci Dr.Özgür Bolat’ı “Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?” adlı veli semineri ile Karabük halkıyla buluşturuyoruz.

                Eğitim alanında yaptığı çalışmalarla Türkiye genelinde büyük ses getiren ve “En İyi Genç Araştırmacı” ödülü alan Dr.Özgür Bolat, “Mutlu ve başarılı bir insan nasıl yetiştirilir?” sorusundan yola çıkarak, bir başarı ve mutluluk modeli oluşturmuştur. Veli seminerlerinde de bu başarı modelini katılımcılarla paylaşan Bolat, ayrıca ailelere somut öneriler de sunacaktır.

                     BUEK Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının 51 yıllık sağlam birikiminin ışığında dünya ile rekabet eden bireyler yetiştirme misyonuna sahip Özel Karabük Bahçeşehir Koleji tarafından düzenlenen seminer 10 Şubat Pazar Günü saat 13.30’da Kent Meydanı Konferans Salonun da tüm halkımıza açık yapılacaktır. Karabüklüleri davet ediyoruz.” dedi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle