Hoşgeldiniz  

Bahçeşehir Kolejine Vali Ziyareti.

Okan Küçük | 18 Nisan 2019 | Eğitim, Genel A- A+

              “Kaliteli eğitimi daha çok çocuğa ulaştırmak” amacıyla yıllardır  kaliteli eğitim hizmeti veren Bahçeşehir Okullarının Karabük Kampüsünü Karabük Valisi Fuat Gürel ve Karabük Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu , ziyaret etti. 

Vali Gürel ve Vargeloğlu’nun ziyaret heyetinde  Şube Müdürleri Erdal Üngören ve Mehmet Özdemir de hazır bulundu.Karabük Behçeşehir Koleji  öğrencileri Vali ve beraberindeki heyeti mini bir konser eşliğinde ve kendi tasarladıkları Türk bayrağı sallayan robotlarla karşıladı.

Vali Gürel; ana sınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde öğrencileri  sınıflarında ziyaret ederek onlarla sohbet etti ve onlara kitap hediyelerini takdim etti.

  Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsünde, okulun robotik-kodlama sınıfı, yüzme havuzu, kapalı spor salonu, konferans salonu, buz pateni sahası, jimnastik ve boks alanını gezerek yemekhanede öğrencilerle birlikte öğle yemeği yiyen Vali Fuat Gürel, Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsü Kurucu Müdürü Erdal Akıncı ve okul idarecilerinden  okula dair bilgiler aldıktan sonra okuldan ayrıldılar.

           Türkiye’ye öncülük eden eğitim modelleri uyguluyan, eğitimdeki yenilikçilik vizyonunu sürekli arttıran Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsü yöneticileri , Vali Gürel , Milli Eğitim Müdürü Vargeloğlu ve beraberindeki heyetin ziyaretlerinden dolayı teşekkür etmelerinin ardından yapılan ziyaret son buldu.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle