Hoşgeldiniz  

Bahçeşehir’de yemek kabus değil, bilinçli bir eğlence…

Okan Küçük | 10 Ekim 2018 | Eğitim, Genel A- A+

Bunu Paylaş

             Eleştirel düşünen ve problem çözme yeteneği yüksek, İletişim becerileri gelişmiş, İnisiyatif kullanabilen, sorumluluk alabilen, liderlik vasıflarına sahip,Üretken  bireyler yetiştirme yolunda  önemli adımlar atan Bahçeşehir Koleji Karabük,  öğrencilerin sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığını kazanması için de  etkinlik düzenleniyor.

Karabük Bahçeşir Kolejinde öğrencilere doğru beslenme alışkanlığı da kazandırılıyor.
Türkiye’nin en büyük eğitim kurumlarından olan ve Karabük’te kaliteli eğitimin öncü adresi  olan Bahçeşehir Koleji Karabük’te, Yemekhanesinde bugün mevsim sebzeleri tüketmenin önemi ve yararları üzerine Gıda Mühendisinin yürüttüğü proje çalışması yapıldı.

             Daha önce hiç karnabahar tatmamış yahut sevmeyen öğrenciler tabaklarını afiyet ile bitirip  ilgili pano da  fotoğraf çekildi.

 Bazı öğrencilerin  sebze yemeklerini severek ikinci tabaklarını bile aldıkları görüldü. Kaliteli eğitim her çocuğun hakkıdır, inancıyla hareket eden kurum, sağlıklı beslenmenin ve mevsim sebzeleri tüketmenin  önemi üzerindeki bu çalışmasıyla  öğrencileri her yönden eğitmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

Karabük Bahçeşehir Koleji…

EN SON HABERLER
© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle