Hoşgeldiniz  

BAKKA’nın Eğitim Semineri Sona Erdi

Okan Küçük | 06 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının 2018 Teknik Destek Proje Çağrısı kapsamında düzenlenen ‘Etkili İletişim ve Beden Dili’ eğitim semineri sona erdi. 

             Sosyal Güvenlik Kurumu Toplantı Salonunda TRT spikeri Gülden Özel tarafından, iletişimin önündeki psikolojik etkenler, etkili bir iletişim için gerekli olan yol ve yöntemler ile beden dilinin iletişim sürecindeki rolü hakkında katılımcılar bilgilendirdi. 3-4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Etkili İletişim ve Beden Dili eğitim seminerinde, kurum müdürleri, müdür yardımcıları ve okul müdürleri olmak üzere 140 personele eğitim verildi. 

           Uygulamalı örneklerle devam eden eğitim semineri, soru-cevap kısmıyla son buldu.Aynı proje kapsamında 10-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında SGK Toplantı Salonunda Nurdan Bezik tarafından “Protokol Kuralları” eğitimi verilecek. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Araba Üstüne Çadır Kurdular

Karabük’te Uyuşturucu Operasyonunda 2 Tutuklama

Karabük’te Genç Çiftçilere 492 Büyükbaş Hayvan Dağıtıldı

KBÜ Ev Sahipliğinde “5. Ulusal Çocuk Gelişimi Öğrenci Kongresi”

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle