Hoşgeldiniz  

Başkan Çaylı; “Anneler Baş Tacımızdır”

Okan Küçük | 13 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

               Aile ve toplum hayatının temel direğinin anneler olduğuna işaret eden Çaylı, annelerin sevgi ve şefkatle fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde ki paylarının büyük olduğunu vurguladı. 

            Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı mesajında; “Annelik gibi kutsal bir sorumluluğu üstlenen kadınlarımız, yeni nesillerimizle birlikte gelenek ve değerlerimizin de yaşatılması ve geleceğe taşınmasının en önemli güvencesidir. Anneler baş tacımızdır ve haklarını ödeyemeyiz.Bu anlamlı günün, annelik bilincinin gelişmesine ve annelerimizin değerlerini daha iyi anlamamıza katkıda bulunmasını diliyorum.

          Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, karşılıksız sevgi, fedakarlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz bütün kadınların Anneler Günü’nü kutluyorum.”dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Minik Öğrenciler Satranç Turnuvasında Kıyasıya Yarıştı

“Alışverişinizi Yerli Esnaftan Yapın” Çağrısı

NECDET AKSOY’UN İHRAÇ KARARI İADE EDİLDİ

Metin Yalçın, Marzinc Anlaşmasını Yazdı

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle