Hoşgeldiniz  

Başkan Elif Köse’ye ilgi bitmek bilmiyor.

Okan Küçük | 16 Nisan 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

           Görevi devraldığı 8 Nisan 2019 tarihinden itibaren bir yandan Belediye çalışmalarını sürdüren Köse,  diğer yandan da günün geç saatlerine kadar tebrikleri kabul etmeye devam ediyor.

       Bu kapsamda Safranbolu Köy ve Mahalle Muhtarları Derneğini kabul eden Başkan Elif Köse, “ Öncelikle şahsıma ve arkadaşlarıma gösterilen teveccühe, ilgiye ve güvene teşekkür ediyorum. Tüm Muhtarlarımızla uyum ve birlik beraberlik ruhu içerisinde çalışacağız. Muhtarlarımız bizlerin mahalle köylerdeki gözümüz, kulağımız, vatandaşlarımız ile aramızdaki bağdır. Bu nedenle her daim istişare içerisinde çalışacağız. Ben nazik ziyaretlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

       Dernek Başkan Ragıp Tunç ise, “Sayın Başkanımız yoğun iş temposundan bizlere vakit ayırdığı için teşekkür ediyorum. Başkanımızın da belirttiği gibi birlikte güzel çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum.

    Yeniden kendilerine ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle