Hoşgeldiniz  

Başkan Köse Yeni Doğan Bebekleri Ziyaret Ediyor

Okan Küçük | 17 Temmuz 2019 | Genel A- A+

      Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında yeni doğan bebekleri ve ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor.  Yılmaz, Açıkgöz, Çelikbaş ve Çelik ailelerini ziyaret eden Başkan Köse; “Ailelerimizi tebrik ediyorum. Evlatlarını sağlık ve huzur içerisinde büyütmelerini diliyorum” dedi.

       Safranbolu Belediyesi olarak geleceğimizin teminatı, gözbebeğimiz çocuklarımıza çok daha yaşanılır bir Safranbolu bırakmak için çalıştıklarını ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse; “  Bütün çabamız çocuklarımızın geleceğini inşa etmek. Onlara çok daha güzel bir dünya bırakabilmektir. Bu kapsamda Kültür Müdürlüğümüz ile birlikte yeni çocukları olan ailelerimizi ziyaret ediyor ve onların mutluluklarına ortak oluyoruz.  Bu gün Yılmaz, Açıkgöz, Çelikbaş ve Çelik ailelerimizin birbirinden güzel evlatlarını görmeye gittik. Ailelerin bizlere olan yakınlığı ve memnuniyeti tabii ki tüm ekibimizi de çok mutlu etti. Bu bağlamda yakın zamanda doğan Birsen, Büşranur, Gözde, Kumsal isimli evlatlarımıza sağlıklı huzurlu bir ömür diliyor, ailelerine, vatanımıza, milletimize hayırlı evlatlar olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

       Başkan Köse’ye ziyaret esnasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Zülfiye Eraslan Özcan ve Müdürlük personeli eşlik ederken, Ailelere çeşitli hediyeler verildi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle