Hoşgeldiniz  

Başkan Köse Yeni Doğan Bebekleri Ziyaret Etti

Okan Küçük | 07 Ağustos 2019 | Genel A- A+

 

        Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında yeni doğan bebekleri ve ailelerini ziyaret etti.

      Yaman, Tepe ve Altıok ailelerini ziyaret eden Başkan Köse; “Ailelerimizi tebrik ediyor, yavrularımıza sağlık ve huzur ve başarı dolu bir gelecek diliyorum” dedi.  Bizler kentimizin daha yaşanılır bir yer olması, bu kentte yaşayan insanımızın daha rahat etmesi ve geleceğimizin teminatı olan çocuklar için çalıştıklarımız için, onlara güzel bir gelecek bırakmak için çalışıyoruz.

      Bu kapsamda güzel bir proje olan ve aralıksız sürdüreceğimiz Hoş Geldin Bebek projesi ile ilçemizde yeni doğan bebekleri ve ailelerini ziyaret ederek onların mutluluklarına ortak olmaya çalışıyoruz. Bu vesile ile yeni doğan bebeklerimize sağlıklı huzurlu bir ömür diliyor, ailelerine, vatanımıza, milletimize hayırlı evlatlar olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

      Başkan Köse’ye ziyaret esnasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Zülfiye Eralan Özcan ve Müdürlük personeli eşlik ederken, Ailelere çeşitli hediyeler verildi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle