logo

Başkan Köse’den Hayır Çarşısı’na Ziyaret

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne Bağlı Hayır Çarşısı’nı ziyaret ederek bilgi aldı.

Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne Bağlı Hayır Çarşısı hakkında bilgi edinen Köse; “Hayır Çarşısı bizim için çok önemli. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın Hayır Çarşısı aracılığıyla taleplerine ulaşması bizleri çok mutlu ediyor. Yardımsever halkımızın da bizlere bu konuda güveni tam. Çarşımızı daha da büyütmeyi hedefliyoruz. Giyim, ev eşyaları, yakacak kömür ve odun, kırtasiye malzemeleri ve daha bir çok eşyayı ihtiyaç sahipleri ile buluşturan Hayır Çarşısı’nın hem depolama hem reyon kısmını daha da büyüteceğiz. Ben burada bu meşakkatli ve hayırlı işi yapan personelimize teşekkür ederek kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Başkan Köse’nin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Hayır Çarşısı personeli; “Başkanımız göreve geldiği günden beri Hayır Çarşısı konusunda bizlere her konuda destek veriyor bu da bizi çok mutlu ediyor. Kendisinin Talimatıyla yardım ağımızı bir sene içerisinde çok daha genişlettik. İhtiyaç sahibi vatandaşlar da bu durumdan çok memnun.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ