Hoşgeldiniz  

Başkan Nur’dan 3 Nisan Mesajı

Okan Küçük | 02 Nisan 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur, Karabük Demir Çelik Fabrikalarının Temellerinin Atılması ve Karabük’ün Kuruluşunun 81. Yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı. 

Başkan Ahmet Nur, 3 Nisan mesajında şu ifadelere yer verdi: 
                     “Bugün, Karabük’ün 81. Kuruluş yıldönümü ve aynı zamanda Karabük Demir Çelik fabrikalarının temellerinin atıldığı bir gündür. Karabük, Türkiye’nin kalkınmasında önemli rol oynayan kentlerimizden biridir. Aynı zamanda da dünya mirası listesinde bulunan Safranbolusuyla bütün güzellikleri yaşayan ilimizdir. 81 yıl önce temellerinin atıldığı Kardemir; ekonomi ve sanayi alanındaki öncülükler yaşamanın yanı sıra emek, sermaye, üretim, ve ticaret gibi konularda da Karabük ile özdeşleşmiş önemli bir kuruluşumuzdur.

                     Karabük’ün bu günlere gelişinde emeği geçenleri rahmet, minnet ve saygıyla Karabük’ün 81. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Aynı zamanda bu kent için var olan, bu kent için yaşayan herkesi saygıyla sevgiyle selamlıyorum.” 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Okan Küçük Yorumluyor…NECDET AKSOY İÇİN İHRAÇ TALEBİ OY BİRLİĞİYLE İMZALANDI.GÖZLER ALTINÖZ’DE.ÇAYLI SONRASI YENİCE’DE NE OLUR ? BU CEO AYMAZ, PARDON AYVAZ VARYA “PARA PİSİKOLOĞU”YMUŞ MEĞER, VALLA… PARANIN ŞEYSİNİN(PİSİKOLOĞU) 153 MİLYON TL’SİNE GÜLEÇLER ENGEL OLDU, ŞÜKÜR…02.04.2018

Karabük’te cezaevi aracı uçuruma yuvarlandı

Karabük TSO’ya Sanayici Başkan Geliyor…

Aksoylar ihraç ediliyor…

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle