logo

Başkan Sözen; “Keltepe Kayak Merkezi Misafirlerini Bekliyor”

Türkiye’nin 53. kayak merkezi olan Keltepe Kayak Merkezi etkili olan kar yağışının ardından beyaz örtüyle kaplandı.,

Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, kar yağışının ardından beyaz örtüyle kaplanan Türkiye’nin 53. Kayak Merkezi olan Keltepe Kayak Merkezi’nde incelemelerde bulunarak; ” İlimizin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışının ardından Keltepe Kayak Merkezi’ de beyaza büründü ve kayak merkezimiz de artık yavaş yavaş misafirlerini beklemeye başladı” dedi.

Keltepe Kayak Merkezi’nde Karabük İl Özel İdaresi’ne bağlı personellerin çalışmalarını inceleyerek bilgiler alan Başkan Sözen; “Kayak Merkezi’nin yapımında Karabük İl Özel İdaresi olarak büyük emek harcandı. İş makinelerimiz ile personellerimizle burada güzel çalışmalar gerçekleştirdik. Sonuç itibariyle İlimize ve bölgemize güzel bir yatırımın kazandırılmasında katkı sağladık. Şuanda halihazırda kayak merkezimizde Özel İdaremize ait bir adet kar bıçaklı kamyon, bir adet ekskavatör ve bir adette dozerimiz bulunmaktadır. Yollarımız açık durumda, bir sıkıntı yok. Şimdiden Keltepe Kayak Merkezi’ne gelecek olan vatandaşlarımıza iyi eğlenceler diliyorum” diye konuştu.

Başkan Sözen, Keltepe Kayak Merkezi’nde ki incelemelerinin ardından Personellere çalışmalarında kolaylıklar dileyerek bölgeden ayrıldı.

Türkiye’nin 53. kayak merkezi olan Keltepe Kayak Merkezi etkili olan kar yağışının ardından beyaz örtüyle kaplandı.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ