Hoşgeldiniz  

Başkan Vergili; “İller Bankası’na Para Veren Belediye Durumuna Geldik”

Okan Küçük | 23 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Etkinlikleri her gün farklı mahallelerde ayrı bir heyecanla devam ediyor. 

     Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi tarafından Kartaltepe Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde açılan kursları başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikalarının verilmesi ile başlayan program, çocuklara yönelik çeşitli etkinlikler ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. 

     Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Sosyal Yaşam Merkezi sertifika dağıtımında iller bankasından para alan belediyeden, para veren belediye durumuna geldiklerini belirterek, “Belediyemiz hakkında fazla söz söylemeye gerek yok. Bunu her yerde tekrarlıyorum. Türkiye’nin en zengin Belediyesi Karabük Belediyesi’dir. Hiçbir zaman sıkıntıya düşmedik. Para bulmak için kapı kapı dolaşmadık. Karabüklülerin duası bize yetti. Kasamız para ile doldu. Yapacağımız her işin parası hazırdır. Eskiden İller Bankası’ndan para alırken, şu an biz İller Bankası’na para veriyoruz” dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabük Yeniceliler Derneği’nden Kaymakam Demirel’e Ziyaret

Ormanda Ölü Bulunan Adam Son Yolculuğuna Uğurlandı

KBÜ Öğrencileri ‘2.Mezuniyet Projeleri Sergisi’ Düzenledi

Hastane Çalışanı Son Yolculuğuna Uğurlandı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle