Hoşgeldiniz  

Başkan Vergili Mahalle Sakinlerinin Sorunlarını Bizzat Yerinde Dinliyor

Okan Küçük | 05 Ekim 2016 | Genel, Güncel A- A+

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasını sürdürüyor. Uygulama kapsamında Yenişehir Mahallesinin ardından Karabük Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Başkan Vergili, Karabük Mahallesinde oluşturulan Başkanlık Makamında mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi.

rafet

 Mahallelerinde ki eksikliklerle ilgili Başkan Vergili’ye bilgiler veren Karabük Mahallesi Muhtarı Kemal Özdemir, mahallelerinde yapılan çalışmalar ile ilgili ve 26 Ekim’de açılışı yapılacak Soysal Yaşam Merkezi için Başkan Vergili’ye mahalle sakinleri adına teşekkür etti. Mahalle sakinleri ile tek tek ilgilenen Başkan Vergili ise eksikliklerin kısa sürede giderilmesi için gerekenin yapılacağını ifade ederken, Karabük Belediyesi olarak vatandaşlarla birebir ilgilenmek ve kendisi ile görüşmek isteyen vatandaşlar için bu uygulamayı hayata geçirdiklerini ifade etti. Mahalle sakinlerinin istek ve şikayetlerini dinleyen Başkan Vergili, toplantı sonrası Karabük mahallesinde oluşturulan Başkanlık makamından ayrıldı.

Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasına 06 Ekim 2016 Perşembe günü saat 10:00 – 12:00 arası Kurtuluş Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde devam edecek.

Etiketler:

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle