Hoşgeldiniz  

BAŞKAN VERGİLİ, PROJELERİNİ TANITTI.

Okan Küçük | 21 Ocak 2019 | Genel, haber A- A+

                                                                         

                                    

                                                                     

          Karabük Belediye Başkanı ve MHP Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, geçtiğimiz hafta projelerini tanıttı. Katılımın oldukça yoğun olduğu gözlendi o programa. Büyük Kulüp’te Alt Kat- Üst kat her tarafa doluydu. 800-900 kişiden az değildi herhalde katılım.

          Tabi ilgili toplantıya  Yenice Belediye Başkanı ve MHP Yenice Belediye Başkan Adayı Zeki Çaylı’da belli bir kitleyle katıldı. Sonuç olarak toplantıya ilgi hayli fazlaydı.

          Projelerin başlıklarına bakacak olursak  Kesintisiz Ulaşım Projesi, Bilim Merkezi Projesi, Sağlık Tarama ve Tedavi Merkezi Projesi, Katı Atık Bertaraf Tesisi ve Geri Dönüşüm Projesi, DDY, Kartaltepe Mah., Kemiklidere Kensel Dönüşüm Projeleri, Yağmur Suyu Drenaj Projesi, Kanyonpark Projesi…

             Tabi bir de Kent Meydanına Millet Bahçesi yapılması düşüncesine karşı  Şehir Parkı Projesiyle cevap verdi Başkan Vergili. Polisevi’nin üstündeki fidanlık denilen alanın bir kısmına yapılacak olan bu parkın açılışı da 30 Mart’ta yapılacak. Başkan Vergili, proje tanıtımına katılanları 30 Mart’ta Şehir parka çay içmeye davet etti. Ak Parti’ye de bir gönderme yaparak onlar da kek dağıtmaya gelsinler, dedi.

Not: Bu yazı 21 Ocak 2019 Tarihli Karabük FARKLI Gazete’deki köşemiz de yayınlanan yazının bir kısmından alıntıdır.

                                                  

       

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle