Hoşgeldiniz  

Başkan Vergili’den Engelliler Haftası Mesajı

Okan Küçük | 10 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.

             Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yayınladığı mesajında; “Engelli vatandaşlarımıza farklılıklarını hissettirmeden normal hayat standardını temin etmek ancak toplumsal duyarlılıkla mümkündür.Engelliler de toplumumuzun birer ferdi,birer parçasıdır.Şüphesiz engelli olmak kişinin tercihi olmayıp,her birey aslında birer engelli adayıdır.Bu düşünceden hareketle vatandaş olarak engelli vatandaşlarımızın sorunlarına gerekli hassasiyeti  göstermemiz gerekmektedir. Bizlerde yol, kaldırım, park vb. çalışmalarımızda engelli arkadaşlarımızı dikkate alarak çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz.
        Bu duygu ve düşüncelerle engelli vatandaşlarımıza sahip çıkmayı bir insanlık görevi olarak görüyor ve bu haftanın engelli vatandaşlarımızın sorunları konusunda hassasiyetin ve bilincin artması temennisi ile Engelliler Haftasını kutlarken; onları sevgiyle kucaklayarak ailelerine ve tüm engelli vatandaşlarımıza sağlıklı, mutlu ve yaşam sevinci dolu günler temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Yenice’de 3 Köy Halkının İsyanı

Huzurevi Sakinleri Yenice’de Anneler Günü’nü Kutladılar

FETÖ’nun ‘Hijyen’ Evlerine Operasyon: 23 Gözaltı

Aday Adayından 23 Yıl Sonra Aynı Poz

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle