Hoşgeldiniz  

Baykan’dan Engelliler Haftası Mesajı

Okan Küçük | 11 Mayıs 2018 | Genel A- A+

AK Parti Karabük Milletvekili aday adayı Mehmet Oğuz Baykan, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası ile ilgili bir mesaj yayımladı.

                 Baykan mesajında şunları kaydetti; “Her insanın bir engelli adayı olduğunu her zaman hatırlamalıyız. Unutulmamalıdır ki en büyük engel zihinlerdeki ve gönüllerdeki engeldir. Hükumetlerimiz de engellilerimizin yaşamda aktif olarak yer alabilmeleri için yasalar çıkartmış, eğitimde ve sağlıkta önemli gelişmeler imza atmış, sosyal politikalar geliştirip, sosyal yardımlar ve gelir seviyelerinde önemli artışlar sağlayarak, erişilebilirlik hususunu da güvence altına almıştır.

              Bu duygu ve düşüncelerle 10-16 Mayıs Engelliler Haftasını kutluyor, engelli vatandaşlarımıza mutlu ve huzurlu bir yaşam dileği ve tüm insanlık için engelsiz bir dünya umuduyla selam ve saygılarımı sunuyorum.” 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabük’ten,Muş Ve İstanbul’a “Biz Anadoluyuz’ Projesi

Serdar Dereli; Engelliler Günü Mesajı yayınladı.

“78 Saniyede Safranbolu Turu” Proje Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Vali Kemal Çeber’den Mesaj

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle