Hoşgeldiniz  

Baykan,Ovacık’ta Teşkilata Seslendi

Okan Küçük | 04 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Ak Parti Karabük Milletvekili aday adayı Mehmet Oğuz Baykan, aday tanıtım toplantıları kapsamında parti teşkilatlarına seslenerek, 2023 hedefleri doğrultusunda Karabük’e hizmet etmek için yola çıktıklarını söyledi. 

                AK Parti Ovacık ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen program teşkilata hitap eden işadamı Baykan, Karabük’e hizmet için yola çıktığını kaydederek, “ Hizmet anlamında bilgi ve birikimlerimizi kentimiz için kullanacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda bulunmak ve ülkemizin 2023 hedefleri noktasından kentimizi bu hedefe ulaştırmak için aday adayı oldum. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde AK Parti’nin ülkemize 16 yıl boyunca çok büyük hizmetleri oluştu.

             Bu hizmet yarışında Karabük’ü en güzel şekilde temsil etme adına davamızda her türlü göreve hazırız. Aday olursak çok güzel projeler yapacağız, genel merkezimiz aday olmayı bize uygun görmese bile biz bu yola baş koyduk, Cumhurbaşkanımızı Başkan yapana kadar burada çalışmaya devam edeceğiz. Bu kutlu yürüyüşte durmak yok yola devam, aday adaylarımıza teşekkür ediyor yollarının açık olmasını diliyorum. Herkesten destek bekliyoruz Allah bütün aday adayların işini rast getirsin, seçimin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Rektör Polat,Uluslararası Öğrencilerle Görüştü

Çamaşır Leğeninde Deney Tüplü Kura Çekimi

Vatandaşlar Çıra Pazarı’na Akın Ediyor

KBÜ Ev Sahipliğinde “5. Ulusal Çocuk Gelişimi Öğrenci Kongresi”

Anketler

Yenice Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle