Hoşgeldiniz  

BBP’DEN FARKLI GAZETE ZİYARETİ  

Okan Küçük | 12 Şubat 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

     

          Büyük Birlik Partisi ( BBP) İl Başkanı Dursun Kıraç, BBP Merkez İlçe Başkanı Bayram Kurşun BBP Karabük Belediye Başkan Adayı Mahmut Malkoç ve Beraberindeki heyet Karabük FARKLI Gazete’yi ziyaret etti.

       Ziyarette bir açıklama yapan Karabük Belediye Başkan Adayı Malkoç;  Seçim yarışmasında bizde varız, diyerek şu açıklamaları yaptı. “Haklı olarak herkesin her Türk vatandaşının kanuni hakkı olan bir adaylık sürecine girmiş bulunmaktayız. Bunu yaparken özellikle Büyük Birlik Partisi’nde  ısrar etmemizin sebebi de ,  Büyük Birlik Partisinin bu güne kadar siyasi hayatında  herhangi bir  yanlış bir işi  olmaması . Rahmetli Muhsin Başkanın   güzel bir mirasının olması bizlere cesaret veriyor. Bizler inanıyoruz ki bu seçim herkes için sürpriz olacak. Çünkü vatandaş bu seçimde seçici davranacak.  Ben  Karabük’te doğdum Karabük’te yaşıyorum , ticaret ile iştigal ediyorum, mücadele ile gelen bir hayat serüvenim var. Ticaretimizde doğru olduk, insan ilişkilerinde  en doğruyu en güzeli yapmaya çalıştık.  Allah’a hamd olsun geçmişimizde şunu da yapmasaydık dediğimiz bir hareketimiz yok. 

      Ben inanıyorum ki vatandaş bizde ki samimiyeti gördüğü zaman  onlarda dahil olacaklar, üstesinden gelemeyecek hiçbir şey olmadığına inanıyorum .Vatandaş  samimiyete aç  doğruluğa aç. Biz maske takarak gelmedik, yüzümüzde herhangi bir maske yok , orijinaliz, objektifiz ve doğru yerde duruyoruz. Karabük’te hava kirliliği ile ilgili sorunlarımız var ,  yerleşim sıkıntısı ile ilgili sorunlarımız var, trafik sorunu yaşıyoruz.  Karabük devamlı üniversite ile ilgili nüfusu artan bir şehir. Bugün Karabük’te   otopark sorunu var, ulaşım sorunu var  ve gençlerimiz için iş sahası sorunları var bugün demir çelik sektörünün Karabük’te ilk fabrikası  kurulmuş bu fabrika diğer fabrikaları doğurmuş bununla ilgili biz otomotiv sanayisinde, yedek parça sanayisinde, silah sanayisinde ve savunda sanayisinde  neler yapabilir diye araştırmamız gerekiyor, her zaman övündüğümüz ormanı en çok ilan vilayetiz ama buna bağlı olarak mobilya sektörünün burada hak ettiği yere gelemediğini düşünüyoruz   Bütün bu konularla ilgili çözüm önerilerimiz, planlarımız, projelerimiz var.

         Belediye Başkanı bir şehrin önderidir, lideridir, ateşleyicisidir ve sürükleyicisidir. Vatandaşını her zaman motive eden, vatandaşının hiç çekinmeden gelip danışabileceği ,dertleşebileceği , sorunlarını paylaşabileceği bir makam olması gerekiyor.biz bu konuda inşallah bu tertemiz ellerimizi vatandaşımıza uzatacağız. Biz doğru olanın, doğrunun yanında duracağız. Bizi  bir başkasının kurtarma şansı yok,  bizi biz kendimiz kurtaracağız. Düşünüp taşınıp doğruyu bulacağız yapmış olmak için yapmayacağız bugün yap yarın sök yapmayacağız. Beş liralık işi sekiz liraya  on liraya yaptırmayacağız  doğru olanı yapıp Allah’ın izniyle milletimizin önünü açacağız ben olacağına inanıyorum bu samimiyetle yola çıktım Büyük Birlik Partisi mazisi geçmişi temiz olan bir parti . Bu partide şuan ki il başkanı olsun, yönetim  kadrosu olsun,  hepsi kendi özverileri ile kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışan, birilerinden menfaat beKlemeyen  insanlar ve bu insanların olduğu yerde ben iyi sonucu alacağımıza inanıyorum.” Dedi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle