logo

Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

“Anadolu Mektebi Yazar Okumaları” Karabük Proje toplantısı Karabük genelinde faaliyet gösteren ortaöğretim kurumları müdürlerinin katılımıyla Karabük Öğretmenevi ve ASO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

2012 yılında eski Tarım ve Köyişleri Bakanı Prof. Dr. Sami Güçlü tarafından başlatılan ve bugün Bakanlığın Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının koordinatörlüğünde birçok ilimizde gençlerin okuyan, okuduğunu anlayan, Millî ve manevi değerlerimizi bilen ve sahip çıkan, Milletin alî hedefleri doğrultusunda geleceği imar edecek bireyler olarak yetişmelerine katkı sunmak amacıyla başlatılan ve başarılı bir şekilde devam eden “Anadolu Mektebi Yazar Okumaları” projesinin ilimizdeki uygulama esaslarının belirlendiği toplantı, proje tanıtım filminin izlenmesiyle başladı.

Karabük Üniversitesi ile Müdürlüğü İş bilirliğinde yürütülecek faaliyetin daha öncede projede görev almış Türk Dili ve Edebiyatı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selçuk Atay’ın proje ile ilgili bilgilendirme yapması ile devam etti.

Karşılıklı soru ve görüşlerin alındığı bilgilendirme toplantısı İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Üngören ve Şube Müdürü Muhammet Nuri Ataseven’in proje uygulama detayları ile İlimizde bu projenin koordinatörlüğünü ve danışmanlığını yapan Selçuk Atay’a proje hakkında bilgilendirmelerinden ötürü teşekkür etmesiyle son buldu.

“Anadolu Mektebi Yazar Okumaları” Karabük Proje toplantısı Karabük genelinde faaliyet gösteren ortaöğretim kurumları müdürlerinin katılımıyla Karabük Öğretmenevi ve ASO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ