Hoşgeldiniz  

BOYKOTU KESS.(ama doğru, doğrudur.)

Okan Küçük | 01 Aralık 2015 | Genel, Güncel A- A+

Bunu Paylaş

Ne, diyelim , bir hak arama mücadelesiydi. Dileriz, sorumluluktan kaçan öğrenciler, ileride (zam vb. gibi)daha ağır yük, yüklenmek zorunda kalmazlar. (Dönem dönem Karabük’te gazetecilik mesleğimizi yaparken BAZI BÜYÜK FİRMALAR, BAZI ZEHİR TESİSLERİNE karşı yeri geldiğinde birkaç işçi ile yeri geldiğinde tek başımıza yaptığımız duruşlarla/haberlerle biz de bugün o 15-20 öğrencinin yaşadıklarını bir çok kez yaşadık.) Oöğrenci kardeşlerimize tavsiyemiz , yılmayınız. Sonuçta hiçbir hak arama, sınırlı da olsa dayanışma boşuna değildir, hiç bir yanlış durum, ve hiç bir zulüm de sonsuza dek sürmez… Sonda söyleyeceğimizi başta söyledikten sonra gelelim habere.

boykot_boykotedildi

*

        Karabük Üniversitesi Öğrencileri dolmuşçularla yaşadığını iddia ettikleri bazı sıkıntılar nedeniyle  1 Aralık 2015 Salı Günü (bugün) KBÜ Üniversitesi önünde boykot yapacaklarını ve minibüslere 1 gün için binmeyeceklerini günledir  başta sosyal medya olmak üzere çeşitli mecralardan duyurmuşlardı.

    Sonuç ; 1 Aralık Salı günü saat: 14:00’da bir de   basın açıklaması  yapılacak ve  minibüslere yönelik alkışlı protesto yapılacaktı. Bugün görüldü ki    5 BİN kişinin katılacağı söylenen  boykot’a  20 kişilik bir guruptan başka kimse katılmadı.Gerisi YORUMSUZ…

*

     

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle