Hoşgeldiniz  

Bravo Karadağ ve Ekibine…

Okan Küçük | 10 Haziran 2013 | Genel, Yazar A- A+

Bunu Paylaş

Değerli Karabüklüler biliyorsunuz; daha önce yazmıştık ve Batı Tv’deki yorumlarımızda da ifade etmiştik. CHP GENEL MERKEZİ Karabük’te CHP’nin parça pinçik bir yapı da olduğunu nihayet görmüş ve  birlik beraberliğin sağlanması için geniş tabanlı tek liste ile seçime gidilmesini önermişti/rica etmişti. He , sallayan da olmamıştı CHP  Genel Merkezi’ni. Önce tamam aday değilim diyen Bülent Türkoğlu çark etmiş ve ben adayım , demokratik hakkım bu demişti. Hoş sonradan aday olabilmek için gerekli olan  oy sayısını bile bulmayarak aday falan olamamıştı. Ardından CHP’nin istifacı başkanı Bayram Karadağ ; yeniden aday olmuş ve başkanlığı da iki oy farkla kazanmıştı. Biz o zaman yazdımız yazıda demokrasi bu mu kendi yaptığı delege ile seçime gidiyor, bu olsa olsa delege demokrasisi olur demiştik.

 

İşte o yazımızın linki           https://www.karabukajans78.com/demokrasi-bu-mu-yani/

 

Malum geçen hafta Karabük’e 12 CHP Milletvekili geldi.  Belediye binası önünde basın açıklaması yaptılar.  Kime derseniz kendilerine demek en doğrusu çünkü  önceden duyurulması ,  CHP Üyelerine haber verilmesine rağmen 20-25  kişi anca geldi oraya.

 İşte Bayram Karadağ ve ekibinin CHP’yi getirdiği durum bu.  Her iki katılımcıya 1 milletvekili düştü diye bakacak olursak demokrasinin kralı işte daha n’olsun. He bu Karadağ bu ekibiyle  Karabük’te her vatandaşa 1 Vekil düşmesi için gelecek sefer 12 değil de 25 milletvekili getirmeyi deneyebilir. Malum katılımcı sayısı 25 vekil sayısı ile denk düştüğünde ileri demokrasiye tam geçiş yapmış oluruz. Bunun içinde Karadağ ve ekibini  tebrik etmek şart yani. 

 

   Bir tebrikte CHP Genel Merkez Yöneticilerine. E , herkes layıkıyla yönetilirmiş. CHP Genel Merkezi bunu hakediyor mu bilemiyoruz ama Karabük’ün bunu hak etmediğini düşünüyoruz. 

Yani diyoruz ki CHP Merkez Yönetimi ya konuya adam gibi bi el atsın, düzenleme yapsın ya da  elini de alsın gitsin yani 12 küsur Milletvekiliyle…

karadagtebrik

  

Etiketler:

Bravo Karadağ ve Ekibine… için 1 yorum

  1. ORHAN ÇEVİK dedi ki:

    BİRİ BU ADAMA ALLAH RIZASI İÇİN DÜŞ YAKASINDAN CHP NİN DESİN YA BE ADAM ANLAMIYORMUSUN CHP YE ZARAR VERİYORSUN DEFOL GİT BE ADAM. SERKAN ADABAŞINIDA YANINA ALSIN BİR DAHA CHP YE DOKUNMASIN BİLE

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle