Hoşgeldiniz  

BRTV SAHİBİ MEHMET ÇETİNKAYA’DAN GAZETECİLERE AÇIK ÇAĞRI.

Okan Küçük | 21 Aralık 2017 | Genel, Güncel A- A+

        

                  Karabük’te  yayın yapmakta olan uydu da olan BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya, Karabük’teki gazetecilere  Karabükspor konusunda açık çağrı  yaptı.

                 ÇETİNKAYA: “ HEPİMİZ BU KENTİN GAZETECİLERİYİZ.  GELİN KARABÜKSPOR’U CANLI YAYINDA KONUŞALIM.”

          Karabük FARKLI Gazete Sahibi Okan Küçük’ü arayarak  Karabük’ün en sıcak gündem konusu Kardemir Karabükspor olduğunu söyleyen Çetinkaya, Karabük’ün  bu şehrin gazetecileriyiz. Kimse ile düşman değiliz. Tv, gazete ve internet sitesi  olarak Karabük’te gazetecilik yapan  arkadaşlarımızı, kimseyi diğerinden ayırmadan BRTV ekranlarında  canlı yayına davet ediyorum, dedi.

             Çetinkaya: “ Kardemir Karabükspor Karabük’ün sıcak gündem konularından. Basın- yayın kuruluşları gündemdeki konuları, tartışır , irdeler.  Karabük’te basın camiası içinde kim Karabükspor konusunda konuşma yapmak , fikrini beyan etmek, tartışma yapmak, bilgi belge ne varsa ekranlarda göstermek istiyor ise, oturumu Okan Küçük olarak senin yöneteceğin bir programda, kaç gazeteci  arkadaşımız katılmak isterse, BRTV ekranlarını açıyorum.” Dedi.

 ÇETİNKAYA: BANT YAYIN DEĞİL CANLI YAYIN YAPALIM. KARABÜKSPOR’U KONUŞALIM. BUNU İÇTENLİKLE  GAZETECİ ARKADAŞLARIMIZA TEKLİF EDİYORUM.”

                     Bant yayını da değil, direk olarak canlı yayın yapalım, diyen Çetinkaya; “ Karabüksporla ilgili 190 Milyonluk borcu, hırsızlık suçlamalarını,  Karabük gündeminde konuşulan tüm konuları canlı yayında konuşalım. Karabük  basını içinde eli kalem tutan, gazete , televizyon, internet sitesi sahibi, yazarı, spor yazarı herkesi, kimseyi de ayırmadan katılmak isteyen herkesin katılacağı bir nevi serbest kürsü  gibi isteyenin  istediği açıklamayı yapacağı bir canlı yayın için meslekdaşlarıma açık davet yapıyorum.

                     Süre sınırlaması da olmayacak.1 saat, 2 saat, 3 saat canlı yayında konuşulsun. Karabükspor’la ilgili, gazeteciler tartışsınlar.  Gün ,saat serbest , kim ne biliyorsa , konuşulsun, tartışılsın. Gazeteciler ne biliyorsa söylesinler. Bunu içtenlikle teklif ediyorum.    Gelsinler gazeteci arkadaşlarımız, senin vesilenle davet ediyorum. Kimseyle düşman değiliz. Gelsinler,  bu şehrin gazetecileriyiz. Uydu yayını yapıyoruz, söylenenleri, konuşulanları, Karabük içinde dışında, Türkiye içinde dışında   bulunan Karabükspor sevdalıları, izlesin… Kim ne söylemek istiyorsa, söylesin. “ ifadelerinde bulundu.

 ÇETİNKAYA : “  EL BİRLİĞİ, GÜÇ BİRLİĞİ YAPALIM. HEM KARABÜKSPOR’A NASIL HEYECAN KATABİLİRİZ, SÜPERLİG’DE KALMA NOKTASINDA BUNLARI DA KONUŞALIM.”

                 Karabükspor konusunda gündemdeki tüm iddiaların konuşulmasının yanı sıra ayrıca Karabükspor bu sezon  nasıl kurtarılabilir, bu sezon yeniden nasıl heyecan katılabilir, nasıl motive edebiliriz,  gibi konuları da konuşalım, diyen Çetinkaya;  “Sonuçta Süper Lig’de olmak şehrimiz  açısından oldukça önemli. Karabük basınını tamamı olarak , katılmak isteyen herkesi bir elbirliği, güç birliği yapmaya davet ediyorum arkadaşlarımızı…        

                     Yayın günü ile ilgili olarak belirlenecek tarihi, saati gazeteci arkadaşlarımıza bırakıyorum. Bütün yayınlarımı, arkadaşlarımızın  müsait olacağı güne göre iptal edeceğim. İstedikleri akşam, haberlerden sonra program başlar, canlı yayında istedikleri kadar konuşurlar, tartışırlar. Belki de Karabükspor’un yeniden ruh kazanmasına katkımız olur.

                   Tüm iyi niyetimle gazeteci meslekdaşlarıma bu vesileyle açık çağrı yapıyorum.   Gazeteci olarak Karabük’te    faaliyet gösteren, ister tv, ister gazete, ister internet sitesi olarak bu faaliyeti yapan herkesi, kimseyi ayırmadan  senin vesilenle  ve senin moderatörlüğünü yapacağın bir canlı yayında Karabükspor’u konuşmak, tartışmak üzere gazeteci arkadaşlarımızın belirleyeceği güne göre BRTV ekranlarına bekliyorum.” Cümleleriyle  açık çağrısını sonlandırdı.             

                BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya’nın bu  açık davetine Karabük’teki gazetecilerden nasıl bir cevap gelecek ve konuyla ilgili bize iletilebilecek  olan yorumları ve  şahsi düşüncelerimizi, köşe yazılarımızda aktaracağız.

BİRLEŞİK METAL İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI KARABÜKTEYDİ.

Karabük’te Sigara Vermedi Diye Üniversite Öğrencini Bıçaklayan 3 Kişi Tutuklandı

Karabük’te Cinayet…

FATİH HAYAT:  “MİLLİ OTOMOBİLİ 20 HAFİFLETECEĞİM.”

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle