Hoşgeldiniz  

BÜLENT ERSÖZ’DEN FARKLI GAZETE ZİYARETİ

Okan Küçük | 05 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

         Karabük’ün genç ve dinamik isimlerinden olan Ak Parti Milletvekili A.Adayı Bülent Ersöz; Karabük FARKLI Gazete Sahibi Okan Küçük’ü ziyaret etti.
                 Ziyarette, bir açıklama yapan Ersöz; “ Aday adaylığı sürecimizde teşkilatımızın bir çok kademesinde elimizden geldiğince hizmet etmek, bizlere nasip oldu.Ak parti davasına hizmet etmenin gururunu ayrıca taşıyan bir kardeşiniz olarak bu noktada da M.V A.Adaylığı sürecinde de partimizin büyüklüğü bir kez daha ortaya çıktı.Birbirinden değerli aday adaylarımız ve oldukça yüksek sayıda aday adaylarımızla beraber, kaybedeni olmayan bu yarışta mücadele edeceğiz.Teşkilat kademelerimiz ,kadın kollarımız,gençlik kollarımız,il genel ve il belediye meclis üyelerimiz ve de mahalle başkanlarımız bu noktada bir çok kademede görev alarak gelmemin faydasını görüyorum.Yüzde 90-95 oranında tanıdığım, daha önceden elini sıktığım simalarla görüşmek tekrardan nasip oldu.Bir arada bayram havasında coşkulu bir şekilde aday tanıtım toplantılarına katılıyoruz.
Allah nasip ederse, önümüzdeki süreçte aday adaylığı süreci bittikten sonrada partimiz, davamız ve Sayın Cumhurbaşkanımız , Sayın Başkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın gösterdiği hedeflere Türkiye’yi bölgemizi ve ümmetimizi 2023 hedefinde hedef ülke Türkiye amacına uygun bir şekilde çalışarak, bölgemizde daha fazla hizmet vererek elimizden geldiğince çaba göstereceğiz.” İfadelerinde bulundu.

                   Biz de Karabük FARKLI Gazete ve Karabük Ajans 78 Ailesi olarak, Karabük’te yenilik isteyenlerin yüzlerinden olan Sayın Ersöz’e, tarafımıza yapmış olduğu nazik ziyaretten dolayı teşekkür ediyor, çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle