Hoşgeldiniz  

Burhanettin Uysal Halkla İç İçe..

Okan Küçük | 28 Ocak 2019 | Genel, haber A- A+

 

           31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Karabük Belediye Başkanı Prof. Dr. Burhanettin Uysal haftanın 7 günü halkla kucaklaşarak dertlerini dinliyor. Uysal Karabük’ün tüm dertlerini 1 Nisan’dan itibaren vatandaşlarımızın el birliği ve destleri ile çözeceğini belirtti.   Hafta sonları dahil vatandaşlarını dertlerini dinlemek için halkın içinde olan AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Burhanettin Uysal vatandaşlarımızın dertlerine çare olmaya geldiğini belirterek”Haftanın 7 günü halkın ile buluşup hem dertlerini dinliyor, hem de projelerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Sağolsunlar teşkilatımız da beni yalnız bırakmıyor. Pazar günü KARES AVM nin son katında bulunan işyerlerini ve halkımızı ziyaret ettik. Hafta sonu nedeniyle çeşitli mahallerinden gelen hemşerilerimle birlikte olup, onların mahallerindeki eksikliklerini kendilerinden dinledim. Fikir alış verişinde bulunduk.

     Bugüne kadar giderilmeyen eksiklikleri kendilerinden dinledik. Allah’ın izni, halkını desteği ile 1 Nisan dan itibaren el birliği ile bu eksiklerin hepsini gidereceğiz. Karabük ilinde yapılacak çeşitli projeler ve Kent Meydanının yeni projesini gösterip anlattık.  Karabük’ü parmakla gösterilen bir il yapacağız. Vatandaşlarımın yoğun ilgi ve alakasından dolayı hepsine tek tek teşekkür ederim” dedi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle