Hoşgeldiniz  

Cadde ve Pazar Yerleri Basınçlı Suyla Yıkanıyor

Okan Küçük | 30 Ağustos 2018 | Genel A- A+

           Karabük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince şehir merkezindeki cadde, sokak ve pazar yerleri tazyikli suyla yıkanıyor.

          Karabük Belediyesi, şehir merkezindeki cadde, sokak, pazar yerleri ve meydanları tazyikli su ile yıkama işlemine başladı. “Daha Temiz ve Sağlıklı Bir Karabük” için kolları sıvayan Karabük Belediyesi ekipleri, vatandaşlar tarafından yoğun olarak kullanılan cadde, sokak, meydanları ve pazar yerlerini tazyikli su ile yıkayarak, temizliyor. Halkın genel sağlığını ilgilendiren konularda hassas davranarak temizliğe önem gösteren ekiplerin temizlik çalışmaları oluşturulan program dâhilinde aralıksız devam edecektir. Karabük Belediyesi ekiplerince cadde, sokak, pazar yerleri ve meydanlarda yapılan yıkama çalışmaları vatandaşlar tarafından da memnuniyet ile karşılandı.

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle