logo

Çağ Çelik A.Ş., TİM İlk Bin de 151. sıra da…

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçısı 2019” araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Araştırmaya göre, ilk 1000’de yer alan şirketlerin toplam ihracatı bir önceki yıla göre yüzde 3 artarak 103 milyar dolara ulaştı. Bu şirketlerin toplam ihracattan aldıkları pay ise yüzde 62 oldu. Listeye toplam 5,8 milyar dolar ihracat gerçekleştiren 144 firma ilk kez dahil olurken 856 şirket ise iki yıl üst üste listede yer almayı başardı.

Çağ Çelik A.Ş., Karabük’te İş ve İstihdam da öne çıktığı gibi Ülkemize ve İlimize Döviz Kazandırıyor

Karabük‘te 1978 yılında kurulan Çağ Çelik A.Ş. , inşaat üretimi demiri ile çıktığı yolda 3 ana dalda 600 kalemin üzerinde çeşitle üretim yaparak devam etmekte. Sahip olduğu yenilikçilik, müşteri odaklılık ve rekabetçilik ile, yine savunduğu çevrecilik, dürüstlük ve takım ruhu değerleri sayesinde dünyada bilinen bir şirket olma hedefinde ilerlemekte. Bağlı şirketleriyle birlikte Karabük’te iş ve istihdama katkı anlamında öne çıkan şirketlerden olan Çağ Çelik A.Ş., ülkemize ve ilimize döviz girdisi sağlıyor.

Önceki Sene 183. sıra da yer alan Çağçelik , 2019’da 32 sıra daha yükselerek 151. Sırada Yerini Aldı.

Çağ Çelik A.Ş., teknolojik yapısı en üst seviyede olan 50.000 m 2 kapalı alana kurulu tesislerinde, Demir ve Çelik’in başkenti Karabük’ten 100’ün üzerinde ülkeye ihracat yapmakta. Sürdürülebilirliği sağlamak amacı ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği belgelerini alan firma, ISO 27001 Bilgi Sistemleri Güvenliği ve ISO/TS 16949 Otomotiv Sektörü Kalite Yönetim Sistemleri çalışmalarına başladı. 40 yılı aşkın üretim tecrübesi ile kaliteden ödün vermeden üretmeye ve müşterilerinin memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaya devam edeceğini önceki sene 183. sıra da yer alırken 2019’da 32 basamak daha yükselerek 151. sıra da yer almasıyla göstermiş oldu.

Karabük’ün Yaşayan Hafızası Kamil Güleç

Karabük’te Sanayicilik- Kardemir ve Hayırseverlik denince akla gelen ilk isimlerden olan  Kamil Güleç; ömrünü – yatırımlarını,   doğduğu – büyüdüğü topraklara adamış bir Karabüklü olmasının yanı sıra Karabük’ün kuruluşuna, yoktan varoluşuna tanıklık eden biri olarak Karabük’ün de yaşayan bir hafızası olarak kabul ediliyor.

Biz de; Ülkemize ve ilimize döviz girdisi sağlayan ve bağlı grup şirketleriyle birlikte istihdamda da öncü roller üstlenen Çağ Çelik A.Ş.’nin başarılarının devamını diliyoruz.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) “Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçısı 2019” araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Buna göre Çağ Çelik A.Ş., 151. sıra da yerini aldı.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ