Hoşgeldiniz  

Çakır, KARDEMİR’e İşçi Alınmasıyla İlgili Yapılan Açıklamalar Hakkında Konuştu

| 13 Haziran 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük CHP İl Başkanı Abdullah Çakır; Karabük FARKLI Gazete Sahibi Okan Küçük’ü ziyaret etti.

     Ziyarette Basında Ak Parti il başkanının Kardemir’e işçi alınıyor diyerek yaptığı haberle ilgili olarak bir açıklama yapan Çakır;

     Karabük’te istihdam sağlama konusunda Kardemir’i her zaman destelediklerini fakat Ak Parti il başkanının seçim öncesi böyle bir açıklama yapmasını doğru bulmadıklarını ifade etti. Kardemir’in Borsa’da işlem gören halka açık bir şirket olduğunu eğer işçi alımı yapılacaksa bunun Kardemir tarafından açıklanması gerektiğini söyledi.

     Şimdiye kadar işçi alımlarını yapmayıp, buna rağmen Kardemir yönetiminin yapması gereken işçi alımı açıklamasını, seçimlere 10 gün kala kendilerine siyasi olarak fayda sağlamak isteyen Ak Parti il başkanı tarafından yapılmış olmasına karşı; milletimizin 24 Haziran seçimlerinde gerekli cevabı vereceğini ve bu talihsiz açıklamayı Karabük halkımızın takdirlerine bıraktıklarını söyledi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Osmanlı Kenti Safranbolu Bayrama Hazır

Güneş, “İki Binin Üzerinde Kişi İstihdam Edilecektir”

Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşunun 179. Yılı Kutlandı

Altınöz, KARDEMİR’in İşçi Alacağını Müjdeledi

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
302 Found

Found

The document has moved here.


Apache Server at www.backlinktr.biz Port 80