logo

Çakır; Ramazan Bayramını Kutladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, Müslüman Aleminin dini bayramlarından birisi olan Ramazan Bayramının tüm İslam Alemine, ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını diledi.

Çakır : “Bir Ramazan ayını koronavirüs tedbirleri altında geçirmiş olduk. Müslüman aleminin 11 ayın sultanı olarak nitelendirdiği Ramazan ayının bitimiyle birlikte de bu Ramazan Bayramını koronavirüs tedbirleri kapsamında ne yazık ki evlerimizde kutlayacağız.
Müslüman aleminin bugün demokrasinin evrensel kurullarından uzaklaştığı, adaletle hükmetmeyen ve adil olmayan yönetim anlayışları altında yaşam mücadelesi verdikleri bir gerçektir. İslam coğrafyasında yaşayan Müslümanların yolsuzluk, yoksulluk ve gelir dağılımındaki eşitsizlik ve iç çatışmalar giderek kronikleşmektedir.
Dini bayramlarımızdan olan Ramazan Bayramının başta Müslüman alemine, ulusumuza ve Karabük’ümüze hayırlar getirmesini diliyor, Tüm Karabük ve ilçelerinde yaşayan hemşerilerimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, Müslüman Aleminin dini bayramlarından olan Ramazan Bayramının İslam Alemine, ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını diledi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ