Hoşgeldiniz  

Çaylı’dan Ramazan Ayı Mesajı

Okan Küçük | 15 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Ramazan ayı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. 

             Mesajda on bir ayın sultanı olan Ramazan ayının önemi vurgulandı. Başkan Çaylı; “Sevgili Hemşehrilerimiz, af, mağfiret, feyz ve bereketlerle donatılmış bir ay olan, on bir ayın sultanı Ramazan ayına erişmiş olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz” dedi.Çaylı, “Gönül inceliği ve derinliği kazanan müminler, ahlaki ve insani meziyetlere daha yoğun bağlanmakta, fenalık ve kötülüklerden uzak durmaya daha fazla itina göstermektedirler.

           İlahi rahmet ve bereketin yağmur gibi yağdığı Ramazan ayının ülkemiz ve tüm İslam Âlemi için hayırlara vesile olmasını diliyor, Yenice halkının Ramazan ayını kutluyor, her türlü kırgınlıkların, dargınlıkların, kötülüklerin terk edildiği, güzel günlerin başlangıcı olması dilek ve temennisiyle saygılar sunuyorum” ifadelerine yer verdi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabükspor’da Yine Mağlubiyet…

Yenice’de 274 Kişi Okuma-Yazma Kursuna Katıldı

Eskipazar Belediyesi Ramazan İçin Hazırlıklarını Tamamladı

Yenice Halk Eğitim’den Yıl Sonu Sergisi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle