logo

Çaylı’nın Gazeteciler Günü Mesajı

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Çaylı, gece gündüz demeden halkın haber alma hakkını sağlayan fedakârca çalışan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Başkan Çaylı, “ Gazetecilik, bir meslek olmakla birlikte aynı zamanda yapılan işin niteliği ve vasfı itibarıyla bir kamu hizmetidir. Gazetecilerimiz, halkımızın beklentilerini tarafsız bir şekilde gündeme taşıyarak kamuoyu ile paylaşıp çok önemli bir görevi, büyük bir özveri ile zaman kavramı gözetmeksizin yerine getirmektedirler ve kamuoyunun bilgilendirilmesinde vatandaşla kurumlar arasında köprü görevi görmektedirler. Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen, zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. İl ve ilçemizin sorunlarını kamuoyuna aktaran, vatandaşlarla devlet arasında köprü görevi üstlenen basın mensuplarımızın yapmış oldukları haber ve görüşleri de çalışmalarımızda bizlere önemli faydalar sağlamaktadır. Mesai saati kavramı olmaksızın halkın haber alma ve bilgi edinme hakkı için mücadele eden tüm basın mensuplarına en kalbi duygularımla selam ve saygılarımı sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta ilimiz ve ilçemizde görevini yerine getiren gazetecilerimiz olmak üzere tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Çaylı, gece gündüz demeden halkın haber alma hakkını sağlayan fedakârca çalışan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ