Hoşgeldiniz  

Çaylı’ya tepkiler artıyor…

Okan Küçük | 29 Temmuz 2019 | Genel A- A+

                Yenice’de tartışmalar, olaylar bitmiyor. En son Ak Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık,  Yenice’deki bazı olaylarla ilgili uzun süredir sessiz kalmasının ardından adeta zehir zemberek bir basın açıklaması yapmış ve MHP Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’ya sert göndermeler yapmıştı. O haber için BURAYI tıklayınız.

 ÇAYLI’YA TEPKİLER ARTIYOR.

        Yenice de sıkıntılı süreç bitecek gibi görünmüyor. Yenice Yirmibeşler Mahalle Muhtarı Birsen Yirmibeş ; sosyal medya hesabında Zeki Çaylı ile ilgili canlı yayın yaptı. Mahalle’ye yapılacak 2 adet çeşmeye kendi saatini koyarak parasını ödeyeceğini taahhüt ettiği halde Eski Belediye Başkanlarından  Erol Yirmibeş’in etkisiyle Zeki Çaylı’nın yaptırmadığını  iddia eden Yirmibeş, sizin derdiniz nedir? Siz insanlara hizmet edilmesini  neden engelliyorsunuz?diyerek MHP İlçe Teşkilatına, Mhp İl Başkanı Adem Kar’a ve MHP Genel Merkezi’ne sesleniyorum. Ben muhtarken kimsenin kuklası olmadım sen belediye başkanı isen nasıl  olabiliyorsun? Erol Yirmibeş mi yönetiyor Yenice Belediyesini? Sana oy veren MHP’liler Erol Yirmibeş için mi  verdiler oyu ? Böyle bir beyin tutulması olabilir mi ? Kendi kişisel ihtirasını kendi kişisel kinini MHP’nin adını kullanarak yapma Zeki Çaylı… Bu zulmün ,bu haksızlığın nereye varıyor . Bir kere de dik dur…” dedi. İlgili videonun tamamın izlemek için BURAYI Tıklayınız ya da aşağıdan izleyebilirsiniz…

 

Gepostet von Birsen Yirmibeş am Montag, 29. Juli 2019

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle