Hoşgeldiniz  

Vali Kemal Çeber’den TBMM Başkanı Kahraman’a Sürpriz

Okan Küçük | 22 Mart 2018 | Genel A- A+

Vali Kemal Çeber, çocukluğunu ve ilk gençlik yıllarını Karabük’te geçiren, lise 3’e kadar okul hayatını Karabük’te sürdüren TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı geçtiğimiz yıl aralık ayında makamında ziyaret etmiş, Karabük üzerine derin bir sohbet şeklinde geçen ziyarette Vali Çeber, TBMM Başkanının hafızasına, çok detaylı anılarına ve değerlendirmelerine hayran kalmıştı.

 Bu ziyareti daha da anlamlandırmak isteyen Vali Çeber, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın çocukluk arkadaşları Enver Demirbaş, Erkan Erhal, Enver Özkazanç ve Kemal Yalçın’a ulaşarak onlarla birlikte Meclis Başkanına sürpriz yaptı.Okul arkadaşlarını karşısında görünce oldukça duygulanan Başkan Kahraman ve arkadaşları okul yıllarına ilişkin anıları birlikte yâd ettiler. Keyifli geçen ziyarette Vali Çeber, arşiv taraması yapılarak özel olarak hazırlanan Karabük’ün 1950’li yıllarında çekilmiş fotoğraflar ile aynı noktalardan çekilmiş günümüze ait fotoğrafların yer aldığı albümü Sn. Başkana hediye etti.Yaklaşık 3,5 saat süren ziyarette çocukluk anıları yanı sıra Karabük üzerine derin sohbetler edildi. Sn. Başkan. Kahraman  nezaketi ve kadirşinaslığından dolayı Kemal Çeber’e tekrar tekrar teşekkür ederken, Vali Çeber, Karabük’e olan sevgisini sık sık dile getirerek, tüm Karabüklü hemşerilerine selamlarını ileten TBMM Başkanı Kahraman’a kendilerini Karabük’te misafir etmekten şeref duyacaklarını ve Karabüklülerin buna çok sevineceğini ifade ederek, mümkün olursa 3 Nisan Karabük’ün kuruluş yıl dönümü törenlerinde olmazsa en kısa zamanda ayarlanması temennisiyle kendisini Karabük’e davet etti.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI VE MÜDÜRLER DEĞİŞECEK Mİ ?

Mete Yarar, Karabükte’ydi.

Rektör Polat’a Ziyaret

“Tarımda Genç Girişimci Kadınlar Güçleniyor” Projesi

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle