Hoşgeldiniz  

Çelikoğlu At Çiftliği, Özel Çocukları Ağırladı

Okan Küçük | 22 Kasım 2018 | Eğitim, Genel A- A+

             

              Hasan Gemici Özel Eğitim Uygulama Merkezi 1. Kademe Okulun öğrenci, veli ve öğretmenlerinin katılımıyla   Karabük Organize Sanayi Bölgesinde yer alan  Çelikoğlu D.Ç. Sahibi İşadamı Remzi Özçelik’e ait olan ´´At Çiftliği´´ ne gezi düzenlendi.

              Geziye öğretmenleri ile giden özel öğrenciler hem atları yakında görme fırsatı buldular, hem de çiftlik görevlileri eşliğinde atlara binerek hoşça vakit geçirdiler.

      At ile yapılan turlar da, at üzerinde dengede durma, atın hareketlerini ayarlama çalışmalarında gayet başarılı olan öğrenciler, kimi zaman coşkulu kimi zamanda heyecanlıydılar. Geziye öğretmenleri eşliğinde katılan öğrencileri at üzerindeki egzersizler sayesinde beden kaslarını da çalıştırdılar. Gezi boyunca öğrencilerimiz atların barınma yerlerini, nasıl beslendiklerini ve aslında atların insanlara ne kadar dost olduklarını görerek hoşça vakit geçirdiler.

     “ONLAR BİZİM HERŞEYİMİZ”

     Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, “Özel çocuklarımız bize Allah´ın emaneti olan meleklerimizdir. Onları hayatın sıradanlığının dışında, güzel bir gün geçirmelerine vesile olmak bizleri de çok mutlu ediyor. Bu nedenle etkinliğimize katılan özel çocuklarımıza ve onları emekle ve sabırla yetiştiren velilerimize, öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Çocuklarımız için ne yapsak azdır” dedi.

            Gümüş ‘Gezinin gerçekleşmesinde katkıları olan Okul müdürümüze, Öğretmenlerimize, Velilerimize ve için bize yardımcı olan tesis sorumlularına teşekkürlerimizi ifade etmek isterim “dedi.

     Aileler de Gümüş´e ,Okul Müdürümüze,Öğretmenlerimize teşekkür ederek bu güzel günü kendilerine yaşattıkları için çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Okan Küçük paylaştı: 22 Kasım 2018 Perşembe

Okan Küçük paylaştı: 22 Kasım 2018 Perşembe

Okan Küçük paylaştı: 22 Kasım 2018 Perşembe

Okan Küçük paylaştı: 22 Kasım 2018 Perşembe

Okan Küçük paylaştı: 22 Kasım 2018 Perşembe

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle